عمومی

۷ راه پول درآوردن بدون سرمایه

وقتی حرف از راه انداختن یه شغل جدید و یه کار و کاسبی می شه سریع یاد یه مغازه ،دفتر کار شیک، کلی کارمند و برو بیا می افتیم که چندین میلیون سرمایه می خواد. بعد هم بیخیال میشیم و دچار افسردگی میشیم!!

به گزارش آلامتو به نقل از بانکی، راه انداختن هر کار تازه ای سرمایه می خواد اما نه سرمایه میلیاردی، سرمایه اصلی آدمایی که این روزا به اسم موفق و سرمایه دار می شناسیمشان هوش، زمان سنجی ، ابتکار و خطر پذیری شونه.

در این گزارش به بعضی از این کارا می پردازیم.البته ما به شما ماهیگیری یاد می دیم فقط ایده می دیم این شمائید که باید توانایی هاتون رو سبک سنگین کنین و با این ایده ها کسب خودتون رو راه بندازید.

۱. اینترنت

راه انداختن یه سایت خیلی هم پول نمی خواد حتی سرایه خیلی زیادی ام لازم نداره به شرط اینکه ابتکار داشته باشین و وارد بخش ای بشوید که تخصصش رو دارین و می تونین از اون کسب درآمد کنین.

بعدش هم بازاریابی موثر و فعال می خواهدکه از عهده اش بربیایید.

اینترنت منبع درآمد خیلی خوبیه به شرط اینکه تلاش کنین از زیر و بم اون اطلاعات بدست بیارین و هر روز به دانشتان اضافه کنین.

۲. صنایع دستی

هنر همیشه بازار داره به شرط اینکه نیاز سنجی کندید بدونین چی در چه وقتی و واسه چه کسائی جذابیت داره اون وقته که خیلی راحت می تونین هنر دست خودتون رو به بالاترین قیمت بفروشین و کلی سود کنین.

۳.صنایع غذایی

خوردنی همیشه بازار داره به شرط اینکه مبتکر باشین و سبک ارائه محصولاتتون فرق داشته باشه جالبه بدونین گرفتن مجوز فعالیت از اتحادیهای جور واجور در رابطه به صنایع غذایی خیلی هم آسونه به شرط اینکه اهل نظافت باشین.

۴. خدمات

بخش خدمات این روزا بازار خوبی داره به شرط اینکه اول موقعیت سنجی کنین که در چه منطقه ای از تهران چه خدمتی کم و یا محدوده.

سنگ بزرگ ورندارید در سطح توان خودتون وارد میدون شید و به مرور خدماتتون رو پیشرفت و بهتر کرد.

۵. بهداشت و سلامت

در این فضای آلوده و هوای نامطبوع مردم به دنبال هر چیزی هستن که سلامت و سرحالی رو به اونا برگردونه و دقایقی به اونا آرامش بده اگه کمی زرنگ باشین می تونین پول خوبی به جیب بزنین

۶.بازاریابی وفروش

حتما لازم نیس شما خودتون تولید کننده باشین با اینکه این بخش ایده آل ماجرا باشه اما اگه بتونین واسه بقیه مشتری و بازارای تازه پیدا کنین اطمینان داشته باشین که واسه سود خوبی داره . خیلیا هستن که تولیدات خوبی دارن اما راه فروشش رو نمی دونن.

۷.اطلاع رسانی

حجم وسیع اخبار، اطلاعات و دونسته ها مردم رو در سیلی از اطلاعات گرفتار کرده که نمی دونن کدوم مناسب و براشون کارآمده اگه بتونین این نیاز اونا رو برآورده کنین سپاسگذار شما هستن و حاضرن هزینه اون رو هم بپردازند.

بانکی