عمومی

۷ زن خطرناک داعش را بشناسید

داعش

بعضی زنان در میان تروریستای داعشی دست کمی از مردان این گروه در سنگدلی و وحشیگری ندارن.

به گزارش جام جم آنلاین، پایگاه خبری الحدث پرس عراق ۷ زن خطرناک داعشی رو که در جهان عرب معروفیتی دارن و نقش بارزی در سازمان دارن معرفی کرده.

این ۷ زن رو بشناسین:

۱-دوقلوهای انگلیسی:

سلمی و زهره سومالی الاصل هستن و تبعه انگلستان. این دو زن در ماه گذشته میلادی به سوریه منتقل شدن تا به داعش ملحق شن و همزمان با به دست گرفتن اسلحه، به مردان داعش خدمات جنسی ارائه بدن. یکی از این دو نام ام جعفر رو به خود نهادهو می گن به لقب خود (دوقلوهای تروریست) افتخار می کنن.

روزنامه دیلی میل انگلستان هم در خبری نوشته که دوقلوها تعهد دادن که به انگلستان بازنگردند و آموزش کامل به کار گیری نارنجک و تیراندازی با کلاشینکوف رو گذرونده ان.

۲-ام مقداد:

این زن به امیر زنان داعش معروفه. مسئول سربازگیری از زنان و دختران جوون در استان الانبار عراقه و تابعیتی عربستانی داره. ایشون ۴۵ ساله س و در ‍ژانویه گذشته یه بار دستگیر شده بود.

۳-ام مهاجر:

به عنوان مسئول گردان «الخنساء» در رقه سوریه شناخته می شه که شامل ۶۰ زن مسلح می شه. ام مهاجر تابعیت تونسی داره و با همسرش به سوریه واسه پیوستن به داعش رفت. هم اینکه این زوج دختران خود رو به عقد نکاح اعضای داعش در آورده ان.

زنان این گردان، با پوشیه مشکی بر صورتشون و حمل سلاحهای کشنده معروفند.

یکی از شرایط پیوستن به گردان زنان داعشی، سن بالای ۱۸ و پایین تر از ۲۵ ساله.

۴- ندی القحطانی:

اولین زن عربستانیه که به همراه برادرش که یکی از اعضای فعال داعشه به این گروه ملحق شد و نام خود رو ام جلیبیب گذاشت. اون همسرش رو طلاق داده و کودکانش رو رها کرده. عقیده داره که بیشتر مردان بی جنم ان و به عنوان اولین زن داعشی واسه انجام عملیات انتحاری اعلام آمادگی کرده.

ام جلیبیب ارتش آزاد سوریه (گروه دیگه مخالف اسد) رو متهم به هدف قرار دادن داعشیا در تل رفعت کرده و از اونا نفرت داره.

۵-ام لیث:

این زن، مهاجری انگلیسیه که کسی نام واقعی اونو نمی دونه اما نام ام لیث رو برگزیده س. اون همیشه زنان غربی رو به پیوستن به داعش تشویق می کنه و گفته زنان واسه ادای تکلیف خود در جهاد نکاح نباید گوش بدن که دنیا درباره اونا چه میگه.

۶-ام حارثه:

شبکه العربیه گزارش داده که ام حارثه دوست نزدیک ام لیثه. صفحات فعالی در شبکه های اجتماعی داره و به انگلیسی می نویسه. عضو گردان «الخنساء» هم هست. همیشه تصاویر پیروزیای داعش در سوریه رو منتشر می کنه. از جمله تصاویر منتشر شده به دست اون سر بریده سربازان سوریه در عید فطره.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

جام جم آنلاین داعش