بهترین آزمون آزمایشی واسه کنکور 98

در این مقاله می خوام در مورد شرکت در آزمونای آزمایشی صحبت کنم.

همیشه از بنده پرسیده اید که کدوم آزمون آزمایشی رو شرکت می کردم؟ من و بقیه رتبه های برتر در سال 90، آزمونای قلم چی رو شرکت کردیم و هنوزم خیلی از رتبه های برتر در این آزمون رو شرکت می کنن.

چرا خیلی از شما آزمونای قلم چی رو ثبت نام نمی کنین؟

چون شما از شکست فراری هستین و تمایل به شرکت در آزمونای متفرقه دیگری دارین تا با افراد ضعیف تری رقابت کنین و رتبه ی بهتری رو کسب می کنین.  یکی از دوستان بنده در سالی که کنکور داشتیم، با شرکت در یکی از همین آزمونای متفرقه (خیلی هم متفرقه حساب نمی شد!) رتبه 20 یا 30 رو کسب می کرد و در آخر هم رتبه 200 کنکور سراری شد! ولی این موضوع در قلم چی بر عکسه و ممکنه شما در آزمون رتبه 400 رو کسب کنین ولی رتبه 200 آزمون سراسری باشن.

بهترین آزمون آزمایشی واسه کنکور 98

بهترین آزمون آزمایشی واسه کنکور 98

چرا از آزمونای قلم چی فراری هستین؟

بهانهای مختلفی هست ازقبیل پایین بودن سطح سوالات، استاندارد نبودن سوالات و تقلب و ….. با اینحال در همه سیستما مشکل هست ولی جانشین بهتری وجود نداره. وقتی که تعداد آزمون زیاد شد قاعدتا با تعدادی سوالات نامناسب روبرو می شیم. خاطر اصلی فرار شما ازین آزمون همون موضوع « ترس از شکست » است!

آزمونا رو شرکت کنین و از شکست نترسید

از آزمون دادن هراسی نداشته باشن چون که افرادی که از آزمون فراری هستن، از واقعیت و شکست فراری هستن. کسی که در آزمونای آزمایشی منظم شکست نخورد و این شکست رو اصلاح یا بررسی نکند،باید شکست سنگینی رو سر جلسه کنکور متحمل شه. آزمونای زیادی رو شرکت کنین مثل آزمونای کامل امتحان که دارای تعداد زیادی شرکت کننده هست.

با شرکت در آزمونای آزمایشی به ضعف خود در معنی دروسای مختلف، تست زنی و… میفهمین و باعث می شه که شما به مرور پیشرفت کنین و از بهونهایی که شما رو از رفتن به سر جلسه آزمون منع می کند مثل این که شما درس رو خوب نخوندهاید و یا درک نکرده اید، جدا خودداری کنین.

باید آزمونای آزمایشی رو شرکت کنین که ویژگی 99 درصد رتبه های برتر هست و از نظر بنده بهترین آزمونای آزمایشی واسه کنکور 98، آزمونای قلم چی و امتحان هستن. قلم چی واسه برنامه ریزی و امتحان واسه روزای آخر کنکور.

  • در آخر پیشنهاد می کنم واسه پیشرفت در مورد زیست کنکور مقاله زیر رو مطالعه کنین:

صفر تا صد زیست کنکور

با آرزوی موفقیت واسه شما عزیزان روح اله ابوالحسنی

 کانال تلگرام:       https://t.me/nokte_zist

آپارات ما          aparat.com/dr.abolhasani

واسه دیدن ویدیوی توضیحات می تونید به لینک زیر مراجعه کنین

بهترین آزمون آزمایشی واسه کنکور 98

Author: مدیر