تبلیغ رایگان کانال تلگرام

تبلیغات سابقه ای طولانی در بازار داره و از قدیما از ارزش خیلی برخورداره و واسه درک عمیق این رشته، حتماً باید تاریخچه و سیر تکامل اون رو شناخت. از گذشته تا کنون همیشه از تبلیغات واسه آشنا کردن مردم با یه محصول جدید استفاده شده. روشهای بازاریابی و تبلیغات در طول زمان تغییرات گسترده ای داشته و راه های مختلفی رو طی کرده تا به جایگاه الان خود در روزگار گذشته رسیده. الان تبلیغات به روش هایی متفاوت با اونی که در گذشته انجام می شد، انجام می گیرد. یکی از راه های تاثیرگذار تبلیغات در سالهای گذشته شبکه های اجتماعی و پیام رسانا بوده که در کشور ما هم جایگاه خودشو پیدا کرده. سایت ” کانال تلگرام ” امکان تبلیغ رایگان کانال تلگرام رو در اختیار هموطنان عزیز قرار داده تا صاحبین کانالا بتونن بی پرداخت هزینه ای کانال خودشو در یه پایگاه داده معتبر ثبت و از امکانات اون بهره ببرن.

شما با ثبت نام در سایت می تونید لینک کانال تلگرام خودشو به رایگان ثبت کرده و درکنار لینک کانالای تلگرام پر طرفدار ما قرار بگیرین. تبلیغات تلگرام به روش های متفاوتی انجام می شه. در ادامه یه روش اساسی تبلیغ در تلگرام رو بررسی می کنم تا شما بتونین بهترین تبلیغ رو متناسب با کسب وکار خود انجام بدید و در لیست تلگرام چنلا اول شید.

یکی از مهم ترین و بهترین روش های تبلیغات در تلگرام، روش تبلیغات بازدیدی در تلگرامه، چراکه از پایه تلگرام طبق بازدید پیش می رود. منظور من از بازدید در تلگرام چیه؟ حتما براتون پیش آمدهه که مطلبی رو از یه کانال واسه شخصی فوروارد کنین. در این حالت شما یه آیکن چشم کوچیک پایین پست می بینید و یه عدد کنارش. این عدد نشون دهندۀ بازدید از اون پست یا تعداد افرادیه که اون پست رو دیده ان. تبلیغات بازدیدی به این صورته که شما تبلیغ خودشو (که میتونه ویدیو، عکس، سایت شما یا هر محتوای دیگه) رو در چند کانال پربازدید قرار می بدین. معمولاً کانالای منتشر کننده تبلیغات بازدیدی، از نظر تعداد اعضا در حدی متوسط قرار دارن. شما می تونید چند کانال مربوط به زمینۀ فعالیت خود و تبلیغتان پیدا کنین و تبلیغ خودشو در این کانال ها به نمایش بذارین.چند امتیاز مهم تبلیغات بازدیدیبه توضیح زیره:

مطلب دیگر :  راهنمای کامل انتخاب کادو (هدیه) مناسب

هزینه تبلیغات شما هدفمند مصرف می شه.

اصلا مهم نیس چقدر پول تبلیغات دارین.

Recommended Articles