ثبت نام بی کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه کامل علمی-کاربردی دانشگاهی نیمه دولتی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. تأسیس دانشگاه کامل علمی-کاربردی در مهرماه سال ۱۳۷۰ به تصویب رسیده است و الان بیشتر از ۱۰۰۰ مرکز آموزشی در رشته های مختلف مهارتی در سراسر کشور داره. بیشتر از ۲۰۰ مرکز آموزشی این دانشگاه در کلان شهر تهران قرار گرفته است. این دانشگاه با هدف افزایش سطح مهارت شاغلین بخش های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای علم آموختگان مرکزها آموزشی که بدون تجربه اجرایی می باشن، نسبت به برگزاری دوره های علمی-کاربردی در مقاطع کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خبرگی اقدام می کند.

این دانشگاه مسئولیت برنامه ریزی، سازمان دهی، پشتیبانی های کارشناسی، عملیاتی، اطلاعات و سیاست گذاری های کلان و هم نظارت و ارزشیابی مرکزها و موسسات علمی-کاربردی رو برعهده داره. مرکزها و موسسات آموزش عالی علمی – کاربردی زیرنظر دانشگاه، بخش اجرایی آموزش های علمی-کاربردی و به هدف ارتقاء علم کار و ایجاد مهارت های متناسب با بخشٔ فعالیت شغلی افراد تأسیس شده است.

اهداف آموزش های علمی – کاربردی این دانشگاه :

  1. ایجاد بستر مناسب واسه فعالیت همه جانبه (صنعتی، نظامی و دانشگاهی) در گسترش برتری علم و تحقیق علمی-کاربردی کشور.
  2. افزایشه شاخص های کمی و کیفی آموزش های کاربردی در جامعه.
  3. فراهم سازی زیربنای مناسب به منظور به کارگیری توان علم آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی.
  4. زمینه سازی زیربنای مناسب واسه ایجاد انتقال فناوری نوین

ثبت نام بی کنکور دانشگاه علمی کاربردی به دو صورت زیر شکل میگیره:

1- ثبت نام بی کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

2- ثبت نام بی کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

مطلب دیگر :  هک فالوور واقعی رایگان اینستاگرام

لازم به ذکره منظور از ثبت نام بی کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همون ثبت نام کاردانی به کارشناسی هستش. چون این دانشگاه ثبت نام کارشناسی پیوسته یعنی از مقطع دیپلم تا لیسانس رو نداره.

ثبت نام بی آزمون دانشگاه علمی کاربردی واسه ورودی مهر ماه معمولا مرداد ماه شروع می شه که ثبت نام از راه سایت امتحان شکل میگیره نه سایت خود دانشگاه علمی کاربردی.

ثبت نام بی آزمون دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه هم معمولا بهمن ماه شروع می شه و اون هم از راه سایت sanjesh.org شکل میگیره.

واسه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی احتیاجی به مدرک پیش دانشگاهی نیس و داوطلبان با هر مدرک دیپلمی می تونن بی مشکل در این دانشگاه ثبت نام کنه.

انتخاب در دانشگاه علمی کاربردی طبق سوابق تحصیلی یا همون معدل کل دیپلم هستش. البته علاوه بر معدل عوامل دیگری هم در قبولی داوطلب تاثیرگذار می باشن که از این عوامل میشه به بومی بودن ، ربط داشتن رشته ، سهمیه آزاد و شاغل اشاره کرد.

خیلی از داوطلبان از مشاوران مرکز سبز مشاور درباره اینکه با چه مدرک دیپلمی چه رشته ای رو میشه ثبت نام سوال می کنن که در جواب به سوال این عزیزان باید گفت در ثبت نام بی کنکور دانشگاه علمی کاربردی با هر مدرک دیپلمی شما آزاد هستین هر رشته ای شرکت کنین و احتیاجی نیس مدرک شما حتما مربوط به رشته انتخابی باشه.

ضمنا خیلی از داوطلبان از مشاوران سبز مشاور درباره میزان معدلی که باید داشته باشن تا قبول شن سوال می پرسند. در جواب این عزیزان باید گفت که میزان معدل واسه قبولی در ثبت نام بی کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بی کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کابردی ، بستگی به رشته انتخابی شما و شهر شما داره. واسه مثال ممکنه با معدل 10 در رشته حسابداری در شهرستان ثبول شید ولی با معدل 16 تو تهران در این رشته قبول نشوید.

مطلب دیگر :  دانستنیای روانشناسی که زندگی شما رو به خاطر این به اونو می کنن!

بنابراین واسه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی حتما از مشاوران سبز مشاور کمک بگیرین چون مشاوران مرکز با تجربه چندین ساله می تونن شما رو کمک کنن تا انتخاب بهتری واسه قبولی داشته باشن.

واسه ثبت نام بی کنکور دانشگاه علمی کاربردی به سبز مشاور مراجعه کنین.

آدرس اینترنتی سایت ما sabzmoshaver.com هستش.

Recommended Articles