جواب پرسش مهر 97 رئیس جمهور بهترین پاسخ به پرسش مهر 97

جواب پرسش مهر 97 رئیس جمهور بهترین پاسخ به پرسش مهر 97

جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور بهترین جواب به جواب سوال مهر 97 تهیه شده به وسیله تیم تخصصی نوشتن جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور رئیس جمهور به شکل دقیق و برابر با استاندارد

جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور بهترین جواب به جواب سوال مهر 97 مقاله ایه که به وسیله تیم تخصصی ما طبق جواب به سوال رئیس جمهور در اول سال تحصیلی انجام شده. در نوشتن فایل حاضر تیم تخصصی ما تموم تلاش خودشو طبق هرچه قوی تر شدن این تحقیق که به شکل مقاله نوشتن شده کردیم که آخرش مقاله ای استاندارد در مورد جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور به شما عزیزان ارائه دهیم. اونی که در این مقاله هست عبارته از :

محتوای مقاله دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور

 • فهرست مطالب
 • چکیده
 • مقدمه
 • بیان مسئله
 • اهمیت موضوع
 • ادبیات و گذشته تحقیق دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور
 • روش تحقیق
 • روش جمع بیاری اطلاعات
 • جامعه آماری
 • روش نمونه گیری  و تعیین حجم نمونه
 • روش جدا سازی و بررسی داده ها
 • بحث و نتیجه گیری دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور
 • نارساییای اجرایی و علمی در مورد تحقیق دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور
 • راه کارهای رفع مشکلات تحقیق و تحقیق دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور
 • منابع و ماخذ
 • منابع لاتین

محتوای سخنرانی رئیس جمهور دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور

آیین بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی 97-98 با حضور حسن روحانی، رئیس جمهوری و سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در دبیرستان دوره دوم دخترونه نمونه دولتی عترت منطقه 9 تهران رأس ساعت 7 و 30 دقیقه صبح امروز (یکشنبه یه مهر) برگزار شد. در این مراسم 59 مدرسه از 78 مدرسه تخریبی مناطق زلزله زده کرمانشاه از راه ویدئو کنفرانس با پیام رئیس جمهوری افتتاح شد.

رئیس جمهوری در این مراسم اعلام کرد: «امسال مثل سالای گذشته مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در سراسر کشور برگزار شد که مردم امسال باشکوه تر از سالای گذشته این مراسم رو برگزار کردن.»

سخنان رئیس جمهور دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور

: «علاوه بر این به مردم مشهور اهواز، شهری که در طول دفاع مقدس قهرمانانه ایستادند و مقاومت کردن و هیچ بعضی وقتا نگذاشتند خیابانی از شهرشان در تصرف بعثیای بگیره، متأسفانه دیروز به دست عواملی که هم سلاحشان، هم سیاستشان و تبلیغاتشان از همسایگان خلیج فارس شروع می شه به خاک و خون کشیده شدن. برخی از عزیزان باید امسال یا سالای آینده به مدرسه می رفتند و پدران و مادرانی که باید امروز خوشحال می بودن در شروع سال تحصیلی داغدار شدن.»

رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: «روز اول مهر و بازگشایی مدارس واسه ما مهمه چون یه بار دیگه کار و تلاش خودمون رو واسه یاد گرفتن و آموزشای لازم و مهارت زندگی شروع می کنیم. اگه بدونیم همه چیز از مدرسه شروع می شه یا به طور دقیق تر همه چیز از خونه و مدرسه شروع می شه سخنی به زیاد نگفته ایم.»

: «سخن، ایمان، نوع زندگی، سبک زندگی، نحوه رفت و اومد، زبون، نحوه رابطه گیری، اخلاق، رفتار، توانمندیای علمی و توانمندیای اخلاقی ما از خونه و مدرسه شروع می شه و همین جاست که باید معلمان، مربیان و برنامه ریزان آموزشی بدونن فاصله خونه تا مدرسه باید کوتاه شه.»

روحانی گفت: «اگه علم آموز در مدرسه و در محیط خونواده طوری فکر کند و فکر کند و وقتی وارد مدرسه می شه فضای دیگری رو ببینه این فاصله و اختلاف هم از نگاه رفتاری، هم از نگاه اخلاقی و هم از جهت ارزشی واسه ما مشکل آفرینه.»

دقت رئیس جهور دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور

: «باید دید علم آموز موظفه چه کارایی رو انجام دهد اگه این دو ارزش تو یه جهت نباشه و خدای نکرده این ارزشا مخالف باشه،برداشت یه نوجوان واسه آینده زندگی اش توأم با ابهام می شه و نمی دونه باید چه کاری رو انجام دهد، اولین تردیدها در زندگی اش شروع می شه، نمی دونه معلمش راست می گه یا پدرش، نمی دونه که مدرسه درست می گه یا خونه ، نمی دونه که هم شاگردیا درست میگن یا اقوام و این علم آموز رو دچار یه دودلی و دودلی می کند.»

اگه علم آموز در مدرسه و در محیط خونواده طوری فکر کند و فکر کند و وقتی وارد مدرسه می شه فضای دیگری رو ببینه این فاصله و اختلاف هم از نگاه رفتاری، هم از نگاه اخلاقی و هم از جهت ارزشی واسه ما مشکل آفرینه.

رئیس جمهوری گفت: «امروز با رسانه هایی که در اختیار نوجوانان ما قرار دارن مدرسه محل اتصال جامعه، خونه، دیروز، امروز و فرداست. اگه مدرسه نتونه ما رو به قرنای گذشته کشور آشنا کند،نتونه ما رو به تاریخ این کشور وصل کند،نتونه به دنیای امروز وصل کند و نتونه اتصال علم آموزان رو با فردا برقرار کند پس کارکرد مدرسه درست نیس.»

: «شما علم آموزان درس می خونین تا 5 یا 10 سال دیگه وارد جامعه شید و شما درس رو واسه فردای خود می خونین. تحولات خیلی باید در آموزش و پرورش ما شکل بگیره. آموزش و پرورش بار سنگینی بر دوش داره. معلمان ما کار خیلی بزرگی تا امروز انجام دادن. همه پیشرفت ما در سایه مدرسهه. همه مقاومت و ایثاری که در جامعه شاهد هستیم بخش بزرگی از اخلاق و رفتار در مدرسه و کلاس درس شکل میگیره و معلم، کتاب و هم کلاسیا در اون تاثیردارن.»

کلام رئیس جمهور دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور

روحانی اضافه کرد: «واسه شما علم آموزان روز اول مهر ممکنه ایجاد شادی و نشاط کند که فردا همکلاسیا و معلم جدید خودتون رو می شناسین و وارد کلاس درس می شید یا ممکنه روز 31 شهریور واسه شما روزی همراه باغم و اندوه باشه که دوباره مدرسه شروع می شه. این دو حالت واسه ما خیلی مهمه. همه معلمان، وزارت آموزش و پرورش، دولت، پدران، مادران، جامعه باید کاری کنیم که علم آموز به استقبال اول مهر بشتابد. همونجوریکه واسه شب عید همه خوشحال هستن و مدرسه تعطیل می شه و حدود 10 تا 15 روز در فضای آزاد هستین و خیلی باید بیشتر از اون خوشحال باشن که مدرسه شروع می شه و کلاس جدید واسه تعالی و پرورش و واسه اینکه بتونیم ایران رو بهتر بسازیم شروع می شه.»

: «به خاطر اینکه وقت کمی دارم به چند نکته اکتفا می کنم. آموزش و پرورش باید در عمل به جامعه نشون بده بین مرد و زن فرقی وجود نداره و این موضوع با حرف زدن و گفتن درست نمی شه. این که رئیس جمهوری، وزیر، صدا و سیما یا رسانه ها بگویند ما پیام قران رو بگیم که زن و مرد در پیشگاه خداوند مساوی هستن این رو باید در عمل روشن کنیم و این موضوع رو باید در مدیران مدارس، مجموعه مراتب آموزش و پرورش و معلمان و کتابای درسی نگاه کنیم. همه باید مقام والای زن رو بشناسیم و در مورد اون مطالعه کنیم. همه باید احترام به همدیگه رو از مدرسه بیاموزیم.

تذکرات رئیس جمهور دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور

رئیس جمهوری اضافه کرد: «اخیراً گزارشی به من دادن که فضای مجازی کشور با چند کشور دیگه مقایسه شده بود که آمار خوبی در اون نگاه نکردم. در نحوه حرف زدن، انتقاد کردن، اشکالی نداره از هم انتقاد کنیم اما زبون و بیان در انتقاد کردن چطوریه؟ باید دید در ورزشگاها چه خبره وقتی یه مسابقه برگزار می شه لحن و فریاد چطوریه؟ همه اینا نشون می ده که باید احترام به همدیگه رو بیشتر بیاموزیم و همه باید به هم احترام بذاریم. شما فکر می کنین که دروغ گفتن گناهه قطعاً گناه بزرگیه، شما فکر می کنین که ثروث مردم رو خوردن گناهه قطعاً گناه بزرگیه، باید بدونیم که توهین به یه انسان هم گناه بزرگی ست حالا این توهین ، توهین معلم به شاگرد باشه یا توهین شاگرد به معلم باشه یا توهین معلم به معلم باشه یا توهین علم آموز به علم آموز. همه بنده خداییم و در پیشگاه خداوند احترام داریم و باید قدر همدیگه رو بدونیم و با مهربانی و ادب کامل با همدیگه صحبت کنیم.»

تکمیل سخنان دور و بر جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور

اون گفت: « انواع مهارت ها رو به علم آموزان بیاموزین، واسه درست کردن آینده زندگی شون تلاش کنین چون مدرسه جای درست کردن، تدبر، تفکر باشه نه جایگاهی واسه پر کردن مخزن ذهن از مطالب کتاب. بذارین علم آموزان خودشون فکر کنن ، نظر بدن، نقد کنن و آقای وزیر کاری کند که در سراسر کشور که هر علم آموزی بتونه کتاب درسی خودشو نقد کند و نقدش نقدی به جا باشه چه در نوع کلمات و چه در چیدن کلمات و چه در نحوه بیان دارای جایزه باشه. تا بچه ها نقد کنن و کتاب رو تصحیح کنن. علم آموز تنها نباید کتاب رو بخونه بلکه باید کتاب رو بخونه، نقد کند، تصحیح و تکمیل کند و این کار از علم آموزا ما ساختهه.»

آخرش باید گفت

اونی که دارای اهمیته اینه که تیم تخصصی نوشتن و تهیه مقاله سوال مهر تلاش خودشو در جهت جمع بیاری مقالات و تهیه و نوشتن اونا نمودهه و در این رابطه هم جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور از این جدا نبوده و کلیه فاکتورهای مورد نیاز در مورد مقاله بالا در اون رعایت گردیده.

علاقه مندان می تونن جهت دانلود و استفاده از فایل جواب سوال مهر 97 رئیس جمهور از سایت ما بهره ببرن.بعد از خرید فایل حاضر هم به شکل آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شه .

واسه دانلود مقالات نوزدهمین سوال رئیس جمهور  کلیک کنین