خرید عسل طبیعی هزارگیاه 

خرید عسل طبیعی هزارگیاه 

فواید فیزیولوژیکی عسل طبیعی

این تأثیرات رو میشه به دو دستۀ  الف) مدارک فقطً تجربی،  ب) دلایل و مدارک علمی و تأیید شده، تقسیم کرد :

الف) مدارک تجربی

فواید تغذیه ای عسل طبیعی

عسل طبیعی به جهت سهولت جذب بهتر و مقاومت در برابر کوفتگی، به ویژهً در مورد فعالیتای فیزیکی، مقاومت قوی رو ایجاد می کند؛ کارایی بیشتر فکری رو باعث می شه. طبق اینم افراد سالم هم افراد مریض واسه درمان هر نوع ضعف به ویژهً در موارد هضم یا جذب غذا در بدن به اون نیاز دارن. باعث افزایش رشد نوزادان، اثبات مقدار کلسیم استخوان، کمک به درمان کم خونی و بی اشتهایی می شه.

فواید عسل طبیعی واسه دستگاه گوارش

عسل طبیعی هضم و جذب غذا رو بهبود می بخشه و واسه مشکلات روده ای طولانی و عفونی مثل یبوست، زخم اثتی عشر یا دوازدهه و ناراحتیای کبد، مفیده.

فواید عسل طبیعی واسه سیستم تنفسی

در شرایط آب و هوایی معتدل و سخت، عسل طبیعی درمان شناخته شدۀ خوبی واسه سرماخوردگی و ناراحتیا و عفونتهای دهن و گلو و برونشیت هستش. به نظر میرسد این اثر به غیر از خاصیت ضد باکتری بودن، مربوط به اثر آروم کنندگی و آرامش دهندگی فروکتوز موجود در اون باشه.

فواید عسل طبیعی در درمان پوست و زخم

عسل به خاطر خاصیت مرطوب کنندگی و تقویتی در ساخت کرمهاو مواد آرایشی کاربرد داره. از اون در ساخت مواد دارویی یا قرار دادن مستقیم اون روی زخم، واسه درمان دردا و زخمای بالینی، زخم معده، زخم واریس و سوختگی یاد کرده ان. عسل طبیعی به مقاومت بدن در برابر عفونت و بازسازی بافت کمک می کند و باعث سرعت دادن سرعت بازسازی زخم می شه. اگه پس از سوختگی به موضع مالیده شه، سطح تاول رو محدود ساخته و به بازسازی پوست سرعت می بخشه. در نوشته ها، دلایل تاریخی خیلی از درمان انسان با عسل و یا کاربرد دامپزشکی (درد و زخمای باز و زخمهای پستان گاو) اون گزارش شده. استفاده از یه جور کرم که روزی سه بار از اون استفاده می شه و از مقادیر مساوی عسل، آرد گندم سیاه و روغن زیتون ایجاد شده باشه، در درمان دردها و زخمای باز مثل زخم قانقاریا در اسبها خیلی موفق بوده.

فواید عسل طبیعی واسه ناراحتیای چشم

طبق باورا سنتی از اروپا، آسیا و آمریکای مرکزی عسل طبیعی، آب مروارید چشم رو مداوا می کند یا کاهش میده و در صورتی که مستقیماً در چشم ریخته شه، آماس ملتحمه و ناراحتیای مختلف قرنیه چشم رو درمان می کند. این گفته بیشتر در مورد عسلای ملیپونید و ترگونید از آمریکای مرکزی و جنوبی و هند راستی می کند.

عسل شامل مقدار کمی ویتامینای تیامین (B1)، ریبوفلامین(B2)، اسید پانتوتنیک(B5)،نیاسین(B3) و پیریدوکسین(B6) و اسید اسکوربیک (C) است. 

با وجود اینکه مقدار ویتامین C بیشتر عسلای دنیا کمتر از ۵ میلی گرم در ۱۰۰ گرم عسله، بعضی از عسلا مثل عسل نعناع دارای ویتامین C بالایی هستن (۲۸۰-۱۶۰ میلی گرم در هر ۱۰۰ گرم) مقدار ویتامین C در بعضی از عسلای ایران بین ۲۴۰-۱۱۸ میلی گرم در ۱۰۰ گرم عسل تعیین شده.
با اینکه ویتامینای اشاره شده در عسل به مقدار خیلی کم وجود دارن، اما از اهمیت زیادی بهره مند می باشن؛ چون اونا مخلوط با کربوهیدراتا، املاح معدنی و اسیدهای آلی می باشن. مقدار ویتامینای موجود در عسل بستگی به مقدار گرده گلی داره که به وسیله زنبوران عسل افزوده می شن. عسل تصفیه نشده و عسل باموم (شون) از نظر ویتامین غنیه و تصفیه باعث کاهش ویتامینای عسل می شه. دانشمندا ویتامینای موجود در عسل رو مرهون دانه های گرده اون می دانند.

باید اینم بگیم که که اصل ساختمانی عسل ارتباطی با دانه گرده نداره و ممکنه بعضی مواقع گرده های ذخیره شده در کندو به مقدار جزئی با عسل مخلوط شن.

  خرید عسل طبیعی : عسل طبیعی هزارگیاه خالص و طبیعی هو کامل به وسیله زنبور جمع بیاری شده!! ما از محصول خود اطمینان داریم و حتی اعلام میداریم کلیه خریداران میتوانند عسل هزار گیاه رو تست کرده اگه طعم، کیفیت و خالص بودن عسل مورد تایید شما نبود، عسل خودشو پس میگیریم. کلیه هزینه ها و مبالغ پرداختی شما  مسترد میشه.

 

عسلا متعلق  به روستای کاسوا منطقه ای کوهستانی با آب و هوای مطبوع و تنوع گونه های مختلف گیاهی و گیاهان داروییه.

گیاهانی مثل بابونه ، آویشن ، ختمی ، گون ، سنجد ، شبدر و شکوفه درختان مختلف هستش.

آدرس تهران : نارمک ، رضوان شرقی پ ۲۶ ط ۱ تلفن :  ۰۹۱۹۶۰۷۱۱۴۷ مدیر سایت : امیربهادر حاتمی

کلیه قیمتا به تومان هو تا پایان سال اعتبار داره.

هزینه های مربوط به مالیات در مبالغ مطروح در نظر گرفته شده و از این واسه هزینه جدا از خریداران گرفته نمیشه.

در صورتیکه پس از خرید و پیش از ارسال محصول از سفارش خود انصراف بدین کلیه مبالغ واریزی به حساب شما واریز میشه.

در صورتیکه انصراف بعد از ارسال باشه بعد از عودت محصول به ما مبالغ واریزی پس از کسر هزینه های احتمالی ارسال و بسته بندی به مشتری باز گردانده میشه.

اگه خاطر مرجوع کردن محصول ایرادی و نقصی از طرف عسل طبیعی هزارگیاه باشه بی کسر مبالغ بالا کلیه پرداختیای مشتری عودت داده میشه.

واسه این منظور کافیه با مدیر سایت تماس بگیرین.

جهت سفارش می تونید با شماره ۰۹۱۹۶۰۷۱۱۴۷ (حاتمی) تماس بگیرین و عسل طبیعی و خالص هزارگیاه رو سفارش بدید

لینک تلگرام ما : https://telegram.me/hezargiah_com

لینک فیس بوک : http://facebook.com/hezargiah