دستگاه زمین شوی

دستگاه زمین شوی انواع گوناگونی دارد که این دستگاه را برای هر شرایطی مناسب می کند. از نظر نوع انرژی حرکتی زمین شوی صنعتی به دو دسته اسکرابر باطری دار و اسکرابر برقی تقسیم می شود. کف شوی برقی برای محیط هایی که به پریز برق دسترسی دارند مناسب است و با استفاده از این نوع دستگاه زمین شوی می توان بدون نگرانی از تمام شدن شارژ باطری، به نظافت و شستشو پرداخت. همچنین زمینشوی صنعتی به دلیل نداشتن باطری، از وزن کمنری برخوردار است و به همین دلیل کار با این دستگاه سبک تر، راحت تر است. اما در زمان حضور افراد در سالن های ورزشی، وجود کابل بر روی زمین باعث ایجاد مزاحمت شده و به همین دلیل باید از دستگاه زمین شوی باطری دار بهره برد. دسته بندی دیگر دستگاه زمین شوی صنعتی نوع حرکتی آن می باشد.

واترجت کارواش

مهم ترین تجهیزات برای شستشوی بدنه خودرو، دستگاه واترجت کارواش می باشد. برخی از این دستگاه ها قدرت پاشش مواد شوینده را نیز دارا می باشند. دستگاه واترجت کارواش در شستشوی خودرو موثر و کارامد می باشد. اما در صورتی که شستشوی تعداد زیادی خودرو به منظور استفاده تجاری مد نظر باشد، بهتر است از دستگاه های با کیفیت بهره گرفت. هر چه دبی دستگاه بیشتر باشد، سرعت شستشوی بالاتر می رود اما فشار مناسب برای شستشوی بدنه 150 تا 250 بار می باشد همچنین از دیگر ویژگی های تاثیر گذار واترجت کارواش در کارواش سیار، قابلیت حمل ساده می باشد تا موجب مزاحمت و دست و پا گیری در هنگام کار نگردد. وجود شاسی چرخ دار، محل قرار گیری تجهیزات و قرقره شیلنگ جمع کن نیز در امر افزایش سهولت کاربری بسیار موثر می باشند.

فرش شوی

استفاده از دستگاه های فرش شوی صنعتی در مراکز رفاهی و خدماتی که بصورت روزمره با مواد نظافتی جهت شستشو و نظافت وسایل مصرفی مثل موکت و فرش سروکار دارند ضروری است چرا که از مزایای استفاده از این دستگاه فرش شوی می توان به مدیریت مصرف مواد شوینده و آب اشاره کرد که به گونه ای است که میزان مصرف به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند. از طرفی نگران هزینه ای که بابت خرید دستگاه انجام می دهید نباشید چرا که این هزینه طی مدت کوتاهی باز خواهد گشت و دستگاه شما به عنوان ابزاری ارزشمند و قدرتمند وظایف خود را به خوبی انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *