مغازه تخصصی باتری موبایل

باتریایی که در گوشیای موبایل امروزی مورد استفاده هستن از نوع لیتیوم یونی می باشن.

باتریای لیتیوم یونی هم حالا  بهترین نوع از باتریای شارژی به حساب بین

چون خوب قادر هستن انرژی مورد نیاز گوشیای موبایل رو تامین کنن

از طرف دیگه دووم خوبی هم داشته باشن.

البته ابته بعضی وقتا مشکلاتی واسه این باتریا به وجود میاد. واسه مثال مشکل ورم کردن یکی از مشکلات عادی این نوع باتری هاست.

گذشته از تموم ویژگیای خوبی که باتریای لیتیوم یونی دارن، یه ویژگی منفی آزاردهنده هم در اونا هست!

این ویژگی مربوط به افت تدریجی ظرفیت و توان شارژدهی می شه.

بدیش اینه وجود باتریای لیتیوم یونی به گونه ایه که کم کم و با قرار گرفتن در سیکلای شارژ کم کم ظرفیت شارژدهی اصلی خودشو از دست می دن.

واسه مثال اگه باتری گوشی شما 3000 میلی آمپر ساعتی داره، بعد از گذشت 2 سال شاید ظرفیت اون به چیزی در حدود 2400 میلی آمپر ساعت کاهش می یابد! یعنی ظرفیت باتری لیتیوم یونی گوشی بعد از 2 سال تقریبا به 80 درصد ظرفیت اسمی و اصلی ابتدایی خودش کاهش می‎یابد.

مجموعه بانک باطری از سال 1388 با هدفی تخصصی و با هدف تحقیق و بررسی و فروش در بخش ی باطری به عنوان مهمترین بخش از دستگاه های الکترونیکی و لوازم صنعتی و ازمایشگاهی در ابعاد گسترده فعالیت خودشو شروع نمودهه .

بانک باطری

این مرکز با استفاده از علم روز و تیم تخصصی و کارآزموده خود توانمنده تا مجموعه تخصصی در بخش باطری در همه زمینه ها رو تامین کنه و هم حالا نیر در حال پیشرفت و گسترشه .

بانک باطری با با دارا بودن لوازم تخصصی در بخش باطریای الکترونیکی مثل دستگاه های تست باطری ، انالیز مراحل شارژ و قادر به تهیه و ساخت باطری دستگاه ها و لوازم مختلف با ساختارای متفاوت هستش .

الان این مرکز کلکسیونی از (بیشتر از 2500 مدل ) باطریای الکترونیکی در شاخه ها و ساختارای مختلف هستش .

واسه ورود به سایت روی لینک کلیک کنین :