آموزشی

هزینه بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان | بازسازی خونه | بازسازی منزل | نوسازی و بازسازی ساختمان مسکونی ، نوسازی ساختمان مسکونی , بازسازی ساختمانای مسکونی کوچیک و بزرگ ، نوسازی و بازسازی منزل مسکونی، بازسازی ویلا ، هزینه بازسازی ساختمان ، گروه معماری دکورساز

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  • 09120921430 – 09122206832

نوسازی و بازسازی ساختمان مثل کارهاییه که پس از گذشت یه مدت از زمان ساخت ساختمان به اون نیاز می شه. افراد ترجیح میدهند به جای ساخت دوباره ساختمان و صرف هزینه هنگفت به تغییراتی در دکوراسیون داخلی و تعمیرات در برخی فضاها اکتفا کنن تا علاوه بر ایجاد حس نو شدن و تازگی هزینه کمتری هم صرف کرده باشن.

نوسازی ساختمان مسکونی

انواع بازسازی_نوسازی

بازسازی ساختمان

یکی از مکانهایی که کم کم فرسوده شده و نیاز به تعمیرات و یا نوسازی و بازسازی پیدا میکند منازل و ساختمانای مسکونی میباشند.کنده کاری و تغییر پلان ساختمان و تغییر وجود ساختمان با مصالح یکی از کلی تغیراتی هکه مالکان ساختمان خواسته دارن. نوسازی و بازسازی ساختمان مسکونی هم میتواند شامل تموم واحد مسکونی و یا بخشی از اون باشه. گروه معماری دکورساز با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای و ضمنا سابقه طولانی در مورد طراحی دکوراسیون داخلی و نوسازی و بازسازی آمادگی انجام هرگونه تغییرات و بازسازی و نوسازی رو در منزل مسکونی شما در سراسر کشور داراس.

نوسازی و بازسازی ساختمان مسکونینوسازی مدرن

بازسازی ویلا | بازسازی خونه

بازسازی ساختمان با توجه به اصول دکوراسیون داخلی و بازسازی خونه

نوسازی پذیرایی
نوسازی پذیرایی
نوسازی منزل
نوسازی منزل
نوسازی منزل
نوسازی منزل
نوسازی منزل
نوسازی منزل
بازسازی ساختمان یکی از مواردیه که در انجام اون باید به موارد زیادی توجه کنیم ، مثل این موارد می میتونی به موارد زیر اشاره کنیم.

موقعیت ساختمان نسبت به زاویه تابش خورشید ، تفهیم کاربری فضا و رسیدن به حس مورد نظر در کاربران محیط ، جنسیت کاربران محیط ، سن کاربران فضا ، جدا کاربری فضا ، نوع استفاده از محیط کاربری که ساختمان مسکونی ، ساختمان اداری ، ساختمان تجاری یا ساختمان درمانیه و ضمنا بودجه در نظر گرفته شده واسه پروژه مثل مواردیه که واسه بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون ساختمان باید در نظر طراحان و مجریان پروژه بگیره. گروه معماری دکورساز با استفاده از بهترین طراحان و مجریان بازسازی ساختمان همیشه این نکات رو سر لوحه کار خود قرار داده و در اجرای پروژه های خود به همه این نکات توجه ویژه ای داره.

بازسازی ویلا

شناخت مصالح و لوازم در تعمیرات ساختمان هنگام بازسازی خونه

شناخت مصالح و انواع متریال و روشای اجرای اونا جز مواردیه که در صورت رعایت هریک از این موارد باعث کاهش هزینه بازسازی ساختمان ، زمان مورد نیاز اجرایی و کیفیت اجرایی پایانی پروژه بازسازی ساختمان میشه.

بازسازی ساختمانمصالح مختلف نوسازی

بازسازی ویلا | بازسازی خونه | بازسازی منزل

دلایل نیاز به تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان

بازسازی منزل
بازسازی منزل
با توجه به این موضوع که بیشتر ساختمانای کشور به شکل اصولی ساخت و ساز نمی شن و از اجناس بی کیفیت در ساخت اونا استفاده می شه و طراحی ابتدایی این ساختمانا با توجه به نیاز کاربران محیط مناسب نمیباشد و فرسودگی و استحلاک بخشای مختلف ساختمان مثل ، تاسیسات ساختمان ، کابینت ، لوازم نورپردازی ، دیوار پوشا و کفپوشا ، سقفای کاذب و نقاشی دیوارا و نورپردازی ساختمان و ضمنا نیاز به تغییر ابعاد فضاهای مورد نیاز ساختمان تغییرات و بازسازی ساختمان و بازسازی ویلا با توجه به سبکای طراحی به روز خودداری ناپذیره و یکی از مواردیه که بیشتر افراد به دنبال اون می روش. ( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان ) در بازسازی ساختمان به موارد زیادی باید توجه کنیم که در زیر بخشی از اونا آورده شده و واسه هریک توضیحاتی داده شده که امیدواریم به شما عزیزان کمک شایانی بکنه.
نوسازی ویلا
نوسازی ویلا

انتخاب رنگ دیواره در بازسازی ساختمان و نقاشی ساختمان :

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

انتخاب رنگ مناسب واسه فضای آپارتمانی به ویژه آپارتمانای با متراژ کم خیلی مهمه. رنگا از نظر درخشندگی و شفافیت انواع مختلف دارن که بهترین انتخاب، انتخاب رنگای روشن با درخشندگی و شفافیت زیاده. رنگای روشن باعث می شن که فضا بزرگ تر به نظر آید و هر چه شفافیت و درخشندگی اون بیشتر باشه به خاطر درخشش نور فضا زنده تر( دینامیک) مثل اینکه. یکی از رنگای مناسب آپارتمان رنگ استخوانی روشنه، که علاوه بر داشتن شفافیت و روشنی با بیشتر رنگای وسایل منزل هم نشینی داره و کمپوزیسیون رو ایجاد می کنه. جهت ایجاد تنوع در رنگ می تونید در قسمت دیوار اپن آشپزخانه از مصالح سنگی با رنگای مختلف استفاده کنین. ( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

نقاشی ساختمانرنگ امیزی هنگام نوسازی منزل

انتخاب کفپوش مناسب در بازسازی خونه :

انتخاب کفپوش مناسب در نوسازی
انتخاب کفپوش مناسب در نوسازی
جهت پوشش کف آپارتمان از مصالح مختلفی میشه استفاده کرد.( مثل سرامیکا، پارکتای طرح چوب ، موکت ، لمینت پارکت ، پارکت چوبی ، پارکت پی او سی و …) اگه هدف عوض کردن کفپوش ساختمان رو داشته باشن، در صورت استفاده از سرامیک باید در انتخاب رنگ اون دقت زیادی شه، چون استفاده از رنگای تیره در کف، فضا رو فشرده تر نشون میده. معمولا استفاده از رنگای خیلی روشن مثل سفید هم معایبی به همراه دارن، یکی از مشکلات اون یه دست شدن فضاه که جهت برطرف کردن یه دستی اون میشه از یه قالیچه در زیر مبل استفاده کرد. یا این که بین سرامیکا با رنگای متفاوت رو به کار گرفت. در صورت استفاده از پارکت هم باید نکات گفته شده رو رعایت کرد و رنگای روشن طرح چوب رو انتخاب کرد . واسه اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از انواع پارکت می تونید به قسمت پارکت و لمینت در قسمت خدمات گروه معماری دکورساز مراجعه کنین. ( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

نوسازی پارکت سالن پذیرایی

پارکت پذیرایی
پارکت پذیرایی
نوسازی پارکت پذیرایی
نوسازی پارکت پذیرایی
نوسازی پارکت پذیرایی
نوسازی پارکت پذیرایی
نوسازی پارکت پذیرایی
نوسازی پارکت پذیرایی
نوسازی کفپوش ساختمان
نوسازی کفپوش ساختمان

انتخاب مبلمان و نحوه قرار گرفتن:

انتخاب رنگ مبل اختیاریه اما استفاده از رنگایی مثل کرم روشن و یا حتی سفید به زنده تر کردن فضا کمک بیشتری می کنه و فضا بزرگتر به نظر می آید. در مورد انتخاب طرح مبل بهتره حتی امکان مبلایی با اشکال هندسی صلب و یا بی منحنی انتخاب شه. در مورد نحوه چیدمان اون بهتره مبلا رو تقریبا چسبیده به دیوارها قرار داد خاطر انتخاب شکل بی منحنی هم اینه که مبلا در کنار دیوار صاف ترکیب مناسب تری رو ایجاد کنه. در حد امکان سعی کنین وسایل خونه رو نزدیک به دیوارها قرار بدین تا از هدر رفتن کوچکترین فضاها هم جلوگیری شه. اگه در جلوی پنجرها از پردهای پارچه ای استفاده می کنین بهتره رنگ اونا هم روشن انتخاب شه.

بازسازی

نوسازی پارکت پذیرایی ساختمان

انتخاب مبلمان مناسب در نوسازی ساختمان
انتخاب مبلمان مناسب در نوسازی ساختمان
انتخاب مبلمان مناسب در نوسازی ساختمان
انتخاب مبلمان مناسب در نوسازی ساختمان
انتخاب مبلمان مناسب در نوسازی ساختمان
انتخاب مبلمان مناسب در نوسازی ساختمان

نورپردازی در بازسازی ساختمان:

نور هم نقش مهمی رو در زنده کردن فضا به عهده داره. استفاده از نور مناسب و یکنواخت در آپارتمان خفگی محیط رو از بین می برد، البته استفاده از نور طبیعی مناسب تره. در صورت ضعیف بودن نور طبیعی کمبود اون رو با استفاده نو مصنوعی جبران کنین. حتی امکان از پردهای عمودی یا کرکره ای استفاده نکنین، چون از ورود نور خورشید به داخل تا میزان زیادی جلوگیری می کنه.نردهای پارچه ای یا توری بهترین انتخاب واسه پنجرهای آپارتمان حساب می شن. چون نور رو خوب از خود عبور می دن. استفاده از نورپردازی موضعی روی قابا و… هم باعث جنب و جوش و ایجاد حرکت در فضا بازسازی ساختمان می شه. ( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

بازسازی آپارتمان

نوسازی ویلا

نورپردازی هنگام بازسازی
نورپردازی هنگام بازسازی
نورپردازی ساختمان
نورپردازی ساختمان
نورپردازی ساختمان
نورپردازی ساختمان
نورپردازی داخلی ساختمان
نورپردازی داخلی ساختمان
نورپردازی
نورپردازی

تقسیم بندی فضای داخلی در بازسازی خونه :

فضای داخلی و نحوه و تقسیم بندی پلانا، نقش مهمی رو در ساختار معماری یه طبق عهده داره . طراحی فضایی با نرمی بالا و تنوع پذیر از دید چیدمان و آرایش سطوح می میتونه کارکردهای مختلفی رو قبول کنه و این در حالیه که مخاطب احساس رضایت بیشتری از فضا داره. استفاده از جدا کنندهای سبک و قابل حمل، شفاف سازی، رنگ بندیای متناسب با نیازای موج تنوع مصالح، توجه به نحوه قرار گرفتن و رفت و امد بین فضاهای مختلف مثل ویژگیایی هستن که در کنار ساختار خاصی که واسه یه پلان معماری در نظر گرفته شده، می میتونه بر غنای اون افزوده و حتی قسمتی از مشکلات اون رو حل کند. بازسازی ساختمان از طرف دیگه معماری داخلی از نگاه معیارهای روان شناسی اهمیت خیلی داره. میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یه فضا رو میشه با راهکارهای مناسب زیاد یا ضعیف کرد. هر کدوم از انسانا دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستن که جواب انگار به نیازای اونا در معماری داخلی اولویت قرار می گیرد، به خاطر این نگرشی علمی و ناسیونال در کنار خلاقیتای هنری مطرح شده و یکی از مسائل مهم در این مورد ایجاد رفت و امد و هماهنگی بین اون هاس. الان مبحث طراحی و دکوراسیون داخلی، اهمیتی خاص یافته و حتی به عنوان رشته ای جدا از هم تدریس می شه. معماری گذشته ما سرشاره از ظرافتا و ریزه کاری هاییه که هزاران ایده و خلاقیت رو در خود نهفتهه. تزئینات و کاشی کاریای داخلی با تناسبات و رنگ بندی خاص خود در کنار کالبد داخلی ، فضایی رمزگون رو تداعی می کنن و هم حالا هم ارزش فضایی خود رو حفظ کرده.
تقسیم بندی ساختمان
تقسیم بندی ساختمان

تقسیم بندی فضای داخلیتقسیم بندی فضای داخلی

( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان ، بازسازی خونه )

خلاقیت در بازسازی ساختمان:

خلاقیت واژه ایه مبهم که ارائه تعریف دقیق از اون سخته. مثل هزاران واژه مهم دیگه که با ارائه تعریف فقط اونا رو در یه چهارچوب سلیقه ای محدود می کنیم. اما به طور کل میشه گفت: خلاقیت یه فرآیند ذهنیه، مرکب از قدرت ابتکار و نرمی که هدف اون تولید یه محصول مهم، کاربردی و نوآورانهه. ((تافلر)) در کتاب موج سوم می گه:(( موج اول دوره کشاورزیه که انسانا وابسته به زمین هستن، در موج دوم انقلاب صنعتی رخ داد و موج سوم عصر فراصنعت و فن بیاری اطلاعاته و تنها فکری که در این عصر می میتونه کارساز باشه خلاقیته. با اینحال در فکر بیشتر افراد باور بر اینه که با اطلاعات کافی و خاطر و جدا سازی و بررسی استادانه که میشه به تجربه تعبیر کرد، رسیدن به هدف پایانی دست یافتنیه و افراد با یه دید عامیانه در مورد خلاقیت استفاده از اون رو در تموم میدون های زندگی محدود به بعضیا خاص که به طور ذاتی خلاق هستن، می دانند. اما الان دانشمندا در عین باور به ذاتی بودن این فرآیند بحث آموزش خلاقیت رو بهتر تر دانسته و آموزش روش های خلاقیت و هم اینجور بررسی خصوصیات افراد خلاق رو فراهم کننده ظهور این فرآیند لازم می دانند. ( زمان دوبونو، خلاقیت جدی)، در مقدمه بحث، خلاقیت رو به فرآیند ذهنی تعریف کردیم. این فرآیند تو ذهن یه معمار خلاق از روی اجبارً دارای دو پیش نیاز هستش.

بازسازی منزلنوسازی مدرن

تخیل : تخیل همون تصاویر و اوهامیه که معمار آزادانه و بی قید و بند تو ذهن خود واسه ایجاد یه اثر معمارانه می پروراند. در بازسازی ساختمان این تخیل به خاطر آزادی و آزادی زیاد، مقدمه مناسب خلاقیت معمارانهه. اینجوری که معمار می میتونه در تخیل خود هزاران اثر معماری رو که اولین بار به ذهن خود اون خطور کرده، پدید بیاره. ( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )
فکر
فکر

فکر: فکر معماری مثل تصاویر ذهنیه که معمار با راهنمایی استادش از یه اثر معماری که تا بحال ممکنه اصلاً ندیده باشه ولی اون اثر در واقعیت هست، ساخته می شه. حال معمار واسه تبدیل تخیلات خود به واقعیت باید با استفاده از خیالات خود از یه اثر معماری که اکتسابی بدست آمدهه، اون تخیلات رو به دنیا واقعیت وارد کند. به طور کل(( تخیل عمل سرعت دادن کننده تصوره در حالی که فکر صافیه که تخیل واسه پیوستن به واقعیت باید از اون بگذره.)) با داشتن این دو پیش شرط، معماری خلاق و به طورکل، فرآیند خلاقیت به عینیت می رسد و معمار می میتونه یه طرح قشنگ و جذاب رو واسه اجرا در یه پروژه ایجاد کند و به این صورت بازسازی ساختمان رو به نحوی احسنت انجام دهد. ( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

بخشای مختلف ساختمان مسکونی در هنگام بازسازی ساختمان

ساختمان مسکونی دارای بخشای گوناگونیه که هرکدام از این فضاها با گذر زمان و استفاده همیشگی از اونا دچار فرسودگی و مشکل می شن و یا حتی در صورت سالم ماندن با توجه به قدیمی بودن برخی از آدما تصمیم میگیرند تغییراتی در این فضاها ایجاد کنه. بازسازی ساختمان مسکونی . نوسازی ساختمان مسکونی

اتاق پذیرایی :

بازسازی خونهنوسازی اتاق پذیرایی

یکی از فضاهای ساختمان مسکونی که بیشتر از بقیه قسمتا در دید افراد قرار میگیرد قسمت اتاقای پذیرایی ساختمان است که ممکنه بخشایی از این قسمت مثل کفپوشا ، نقاشی دیوارها و سقف ، کاغذ دیواری ها ، سقف کاذب و …. در این فضا دچار مشکل و یا کهنه شدن شن که نیاز به بازسازی و نوسازی پیدا کنن. ( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

قسمت آشپزخانه :

نوسازی و بازسازی منزلنوسازی آشپزخانه

آشپزخانه یکی از قسمتای ساختمان مسکونیه که تغییرات در این قسمت بیشتر شامل کفپوش و کابینت و شیرآلات استفاده شده در آشپزخانه می شه. افراد بعد از گذشت یه مدت ترجیح میدهند کابینت آشپزخانه و یا کفپوش آشپزخانه خودشو عوض کردن کنه. گروه معماری دکورساز در مورد اجرا و نصب و ساخت انواع کابینت تجربه کافی داشته و نیاز شما عزیزان از این واسه رو مرتفع کرده.
نوسازی آشپزخانه
نوسازی آشپزخانه
نوسازی آشپزخانه
نوسازی آشپزخانه
( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

نوسازی ساختمان مسکونی

قسمت اتاقای خواب :

بازسازی ساختمان مسکونینوسازی اتاق خواب

یکی دیگه از فضاهای داخلی ساختمان مسکونی قسمت اتاقای خواب ساختمان می شه که تغییرات در این بخش بیشتر شامل نقاشی دیوارها و سقفا و یاد کاغذ دیواریا و ضمنا انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی به کار رفته در این اتاقا می شه.

قسمت سرویس بهداشتی و حموم :

بازسازی و نوسازی منزل مسکونینوسازی قسمت حموم

قسمت سرویس بهداشتی و حموم در ساختمانای مسکونی بیشتر از واسه کفپوش سرامیک و یا دیوار و شیرآلات دچار کهنگی و یا مشکل می شن. افراد ترجیح میدهند نوع دکوراسیون این قسمت رو با گذر زمان تغییر داده و از طرحای جدید و به روز در این قسمت استفاده کنن.
نوسازی سرویس بهداشتی و حموم
نوسازی سرویس بهداشتی و حموم
قسمت نمای ساختمان مسکونی :

نوسازی نمای ساختمان مسکونینوسازی نمای ساختمان

یکی دیگه از تغییراتی که افراد ترجیح میدهند انجام دهند و نما و ظاهر جدیدی به ساختمان خود دهند قسمت نمای ساختمانه که در انواع مختلفی هست و کار میشه.

قسمت راهروا و راه پلها :

نوسازی و بازسازی ساختمان مسکونیبازسازی ویلا

قسمت راهروا و راه پلها و نردها و کفپوشایی که در این قسمتا استفاده می شه هم با گذر زمان فرسوده و کهنه شده و افراد ترجیح میدهند با عوض کردن اونا نمایی جدید و قشنگ به راهرو و راه پله خود ببخشند.

( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

گروه معماری دکورساز با سالها تجربه در مورد طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان مسکونی و استفاده از متخصصین مجرب و حرفه ای در گروه خود آمادگی اجرای هرگونه نوسازی ساختمان مسکونی و بازسازی ساختمان در سراسر کشور رو با قیمتی مناسب و کیفیت بالا داراس.کافیه پروژه خودشو به ما بسپارید و پس از پایان پروژه از انتخاب خود احساس رضایت کامل داشته و پس از انجام پروژه از محیط منزل خود به طور کامل لذت ببری.

واسه کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان مسکونی رایگان با شماره های زیر تماس بگیرین.

( بازسازی ویلا ، بازسازی منزل ، هزینه بازسازی ساختمان )

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  • 09120921430 – 09122206832