چگونه عطرتقلبی رو بشناسیم ؟

 

با خرید ادکلن اصل مثل خرید ادکلن کرید  ،بولگاری ، ادکلن 212، کامل فورد خرید ادکلن لالیک و… میشه به اطرافیان حس خوب، خوش تیپی و خوش بو بودن رو رساند؛ اما در خرید ادکلن مردانه و ادکلن زنانه باید دقت لازم رو داشت. چون تشخیص ادکلن اصل از تقلبی خیلی سخت شده. در این مقاله کمی دور و بر تشخیص ادکلن اصل از تقلبی صحبت میشه و دست آخر هم یه خبر همراه با پیشنهاد واسه از بین بردن تموم نگرانیای ذهنی در مورد خرید ادکلن ارائه میشه.

خیلیا فکر می کنن راه تشخیص ادکلن اصلی از تقلبی، موندگاری بالای رایحه ی ادکلن اصله، اما این فکر اشتباهه. در گذشته این فکر درست بود اما الان تولیدکنندگان ادکلنای تقلبی، راه موندگاری رایحه ی تقلبی رو هم یاد گرفتن. از طرف دیگه، میزان موندگاری رایحه به رنگ، نوع پوست و متابولیسم بدن هر شخص هم بستگی داره.

چجوری عطرتقلبی رو بشناسیم ؟

 

تقلبی ترین عطر و ادکلنا کدوما هستن؟

 

یکی از آسون ترین علامتایی که می تونید ادکلن تقلبی رو از روی اون شناخت؛ وجود بوی الکل در ادکلن هست؛ در اینجور حالتی شک نکنین که اون ادکلن اصل نیس. البته افرادی که این روزها اقدام به تولید ادکلن تقلبی می کنن معمولاً زرنگ تر از اون هستن که اینجور اشتباهی بکنند، ولی به هرحال بوی الکل در عطر و ادکلن یکی از نشونهای رو تقلبی بودن کالاه.

 

نتایج نبود باخبر شدن از طرز تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

 

تا حالا عطر فاسد دیده اید؟! عطرها بین 5 تا 12 سال طول می کشد تا فاسد شن ولی وقتی که فاسد شدن روی سطح عطر یه لایه مثل به لایه ی روغن ایجاد خواهد گرفت. عطر فاسد بعضی وقتا هم دورنگ می شه، پس هنگام انتخاب ادکلن اصل حتما باید به دو نکته اشاره شده هم دقت کرد.

مطلب دیگر :  شیوه های رفع تعارض

 

اشتباهی که میشه در خرید ادکلن انجام داد، خرید اون از جای نامعتبره. پس از خرید ادکلن از بساطیای بزرگ یا مغازه نامعتبر درست نیس. فروشنده هم عامل مهمی در خرید ادکلن اصل حساب می شه. در این موقع خریدار هم پول خودشو از دست داده و هم یه ادکلن نامرغوب دریافت کرده که شاید قابل استفاده هم نباشه چه برسد که بشه اونو هدیه داد.

 

چجوری عطرتقلبی رو بشناسیم ؟

طرز تشخیص ادکلن اصل از تقلبی از روی بسته بندی عطر و ادکلن

 

باید در بسته بندی عطر و ادکلن به درب شیشه، خود شیشه، جعبه ی ادکلن و سلفونی که روی جعبه کشیده شده هم دقت کرد. واسه بار اول که می می خرید کنین این روش زیاد کارساز نیس. واسه تشخیص شیشه ی ادکلن اصل از تقلبی لازمه که قبلاً چندین بار به شیشهای ادکلنای اصل در مقابل نور نگاه کرده باشن تا حالت اونا تو ذهن باقی مونده باشه.

 

ادکلن تقلبی وقتی که در مقابل نور قرار می گیرند داخلشان رگهای ظریفی دیده می شه درب شیشه ی ادکلن تقلبی اکثراً پلاستیکیه و اگه جسم تیزی روی اون بکشین (حتی بعضی وقتا با خراش ناخن) رنگ اون می ریزه!

 

دقت به نوع نوشته ها و فونت روی شیشه ی ادکلن و جعبه ی ادکلن مهمه. نوع نوشته ها و نوع فونت به کار رفته در جنسا تقلبی، همیشه متفاوت با نوع اصل هستش.

 

ادکلنای تقلبی در درج حروف نام انگلیسی ادکلن انجام دهنده اشتباه می شن.

 

بررسی ظاهری در سایت تولیدکننده ادکلن، کارسازه ولی نه همیشه، چون بعضی وقتا شاید داخل مغازه عطر فروشی هستین و عطری جدید می خواین تهیه کنین.

مطلب دیگر :  تجربیات آموزشی معلمان ابتدایی | کاملترین نمونه های رایگان سال تحصیلی 97-98

 

باید به قیمتای نامتعارف و غیرمنطقی خیلی ارزون که با بهونهای مختلف ارائه می شن باید دقت داشت. در تصمیم گیری خرید ادکلن اصل بودن اون خیلی مهم تر از قیمت پایین تر اینه.

 

یه راه آسون واسه آزادی از تشخیص ادکلن اصل از تقلبی!

 

آسونترین راه معرفی یه مغازه اینترنتی عطر و ادکلن معتبره که بتونه تموم نگرانیای ذهنی رو واسه تهیه عطر وادکلن اصل از بین برد، میتونه یه دوست یا یه رسانه معتبر مغازه اینترنتی مثل شیک فام  shikfam.comه. علاقه مندان به خرید ادکلن می تونن از راه لینک   وارد سایت شیک فام شده و در خبرنامه عضو شن تا از تخفیفای این مغازه معتبر بهره مند شن.

 

 

 

مغازه اینترنتی عطر و ادکلن شیک فام نه که یه مغازه اینترنتی معتبر، دارای نماد ساماندهی، عضو انجمن کسب وکار اینترنتی با ضمانتای واقعیه؛ بلکه بیشتر از 12 ساله که به شکل مغازه فیزیکی عطر و ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم شخصیی برقی هم فعالیت داره و سال هاس معتبرترین رسانه های ایران از اون آگهیای مختلفی رو درج می کنن.

 

امتیازای اصلی خرید از شیک فام، شامل قیمتای ارزون تر نسبت به مغازهای اینترنتی دیگره و مورد دیگه، خدمات، امکانات و ضمانتای کامل (فول) این مغازه.

 

از دیگه امتیازای این مغازه دارا بودن درگاه پرداخت امن بانک ملت، تضمین اصالت، تضمین قیمت، گارانتی، بازگشت وجه، عودت جنس و پرداخت در محله.

 

 

Recommended Articles