نوامبر 26, 2020

کاشی بین کابینتی

Colored powder explosion on black background. Freeze motion.

کاشی بین کابینتی

در انتخاب مدل کاشی بین کابینتی به این نکته توجه کنین که کاشیای رو انتخاب کنین که بیشترین هماهنگی رو با محیط درون دارن. در انتخاب کاشیای بین کابینتی باید به نکاتی توجه داشت بنابراین کاشی ای انتخاب کنین که دارای ویژگیای زیر باشن.

F قابل شستشو

  • مهمترین عامل در انتخاب کاشی اینه که کاشی قابیلت شستشو رو داشته باشه چون که این واسه بانوان خیلی مهمه. هر چند همه کاشی بین کابینتی ممبران توانایی شستشو رو دارن ولی برخی از کاشی به مرور و به هنگام شسته شدن کیفیت خودشو از دست می دن.

F اندازه آشپزخانه

  • ا گر آشپزخانه شما کوچکه پیشنهاد می شه از رنگهای سفید و روشن استفاده کنین و ضمنا کاشی های براق می میتونن نور بیشتری رو به داخل آشپزخانه بیارن. اگه سقف آشپزخانه شما کوتاهه بهتره کاشی ها رو بصورت عمودی کار کنین. اینکار باعث بلندتر نشون دادن سقفها می شه.

F توجه به رنگ

  • در انتخاب کاشی و نوع رنگ دلخواه خود وسواس به خرج بدین و کاشیای بین کابینتی خودشو طوری انتخاب کنین. که با کایبنیت شما هماهنگی داشته باشه. استفاده از کاشی دلربا در فضای بین کابینت باعث می شه تا ما اتحاد بین ملزومات آشپزخانه رو نگاه کنیم.

F توجه به چگونگی چیدمان کاشیای بین کابینت

  • قیمت کاشی بین کابینتی اثر زیادی در انتخاب نوع کاشی بین کابینتی داره. به طور مثال اگه کابینت استفاده شده شما از چوب هاستفاده از رنگ سبز می میتونه ترکیب جالبی رو به وجود بیاره. اگه نور زیاد آشپزخانه شما رو اذیت می کند می تونید از رنگای ملایم استفاده کنین، و اگه رنگای روشن شما رو آزار نمی دهد می تونید از رنگای براق و مات استفاده کنین و زیبایی رو به آشپزخانه خود هدیه بدین.

F مقاوم در برابر گرما و ضربه

  • کاشی بین کابینتی مدرن رو انتخاب کنین که در برابر ضربه و ضمنا گرما مقاوم باشه، چون که فضای آشپزخانه به خاطر وجود وسایل گرمایشی همیشه گرمه به ویژه در انتخاب کاشیای پشت اجاق گاز. ساخت کارا هنری با استفاده از کاشیای جورواجور: شما می تونید فضای بین کابینت رو با کاشیای جورواجور پر کرده و اثر هنری با مدل خود بسازید، که زندگی در اون جریان داشته باشه.

F توجه به صفحه روی کابینت

  • اگه در انتخاب بین کابینتی مشکل دارین، سعی کنین اول روی انتخاب صفحه روی کابینت تمرکز کنین. صفحه روی کابینت اسب بارکش آشپزخانه شماست و می میتونه مقدار زیادی از بودجه شما رو به خود اختصاص دهد، پس در انتخاب اون دقت کنین. واسه صفحه روی کابینت تنوع کمتری به نسبت بین کابینتی در طرح و رنگ هست. صفحه روی کابینت می میتونه قبل از بین کابینتی نصب شه، پس شما قبل از ساخت کابینت خود باید تصمیم بگیرین.