کسب درآمد اینترنتی از راه فروش فایل

https://fileamadeh.com/wp-content/uploads/2019/01/14612-NPO8XU.png

کسب درآمد از اینترنت واسه چه کسائی مناسبه؟

می خواهید درآمد اینترنتی داشته باشن؟ دوست دارین در خونه خودتون کسب درآمد کنین؟ کلا کسب درآمد از اینترنت رو به افراد زیر پیشنهاد می کنیم:

  • دانشجویان
  • خونه داران
  • علم آموزا و نوجوانان
  • کارمندانی که به دنبال کار پاره وقت واسه پوشش هزینه های زندگی هستن.
  • معلمان و مدرسان.
  • افراد جویای کار در منزل.
  • و خلاصه همه علاقمندان به کسب درآمد از اینترنت

هر فایل  و تحقیق و پروژه ای که قابل دانلود باشه قابل فروش هم هست. با سایت فایل آماده درآمد شغلی خودشو متحول کنین و با استفاده از  ساخت مغازه اختصاصی خود که امکان فروش فایلا رو دارا هستش، جنسا دانلودی، تحقیقات و پروژه های دانشگاهی و علم آموزی و صنعتی خودشو راه اندازی کنین.

کسب درآمد اینترنتی با فایل آماده

افرادی که یه کالای فیزیکی تولید می کنن، تقریبا تکلیف اونا جهت فروش جنسا نشونه؛ یا یه پخش کننده پیدا می کنن یا جنسا خودشو به شکل آنلاین به فروش می رسانند تا به دست مشتری برسد ولی اگه بخواهید همین کار رو واسه جنسا دانلودی مثل تحقیق ، پروژه و یا هر کالای دیجیتال دیگری که وجود فیزیکی نداره بکنین، تکلیف چیه؟

http://fileamadeh.com/wp-content/uploads/2019/01/479921-PGQPM6-946.png

حالا وقتشه از خدمات و امکاناتی که سایت فایل آماده به آدرس www.Fileamadeh.com  تحت اختیارتون میزاره استفاده کنین. این سایت یه فضا و زیرساختی رو واسه خرید و فروش جنسا قابل دانلود مثل پروژه و تحقیق دانشگاهی مثل پایان نامه ، گزارش کارآموزی ، تحقیق درسی ، کتاب و جزوه در اختیاز شما قرار میده  که با ثبت نام در اون می تونید یه مغازه رایگان فایل و جنسا دانلودی داشته باشن.

ضمنا شما می تونید علاوه بر فروش جنسا اختصاصی خود، بقیه جنسا موجود در سیستم رو هم به فروش رسانده و با استفاده از سیستم همکاری در فروش، کسب در اومد کنین.

سایت فایل آماده به چه نحوی کار میکند؟

سایت فایل آماده پلتفرمی موثر و کاربر پسند رو جهت خرید و فروش فایل توانایی ایجاد یه مغازه رایگان واسه شما فراهم کرده. سایت فایل آماده آسون ترین و ارزون ترین روش خرید و فروش انواع فایلا رو در فضای مجازی واسه شما فراهم نمودهه.

مطلب دیگر :  به چه شهرهایی باید سفر کرد ؟

چطوری با فایل آماده در اینترنت کسب درآمد کنیم؟

شما از دو راه می تونید در اینترنت کسب درآمد داشته باشن که در زیر به هر دو روش کسب درآمد از سایت فایل آماده اشاره انجام میدی:

روش اول از کسب درآمد اینترنتی:

شما می تونید خیلی آسون نتایج تحقیقات و پروژه های خودشو که چه در زمان دانشجویی و یا چه در هنگام کار خود آماده کردید و یا فایل تحقیق زمان دانشجویی خودشو در سایت فایل آماده آپلود کنین:

فایلای دیجیتالی خود مثل کتاب الکترونیکی ، مقاله ، پایان نامه ، گزارش کارآموزی ، تحقیق دانشگاهی ، تحقیق علم آموزی و … رو در سیستم آپلود کنین. شما می تونید هر فرمتی رو تا حجم نا محدود به ازای هر فایل در سیستم بارگذاری کنین.

 

بعد از ثبت نام و آپلود فایلای خود شروع به فروش کنین:  با عضویت در سایت فایل آماده شما یه مغازه رایگان فروش جنسا دانلودی خواهید داشت. هر محصولی که آپلود کنین در مغازه شما و در مغازه اصلی فایل آماده جهت فروش به نمایش گذاشته می شه.

پس از هر بار فروش شما می تونید خواسته وجه خودشو در پنل اختصاصی خود درج کنین تا سهم فروش شما به حساب بانکی شما واریز شه.

روش دوم از کسب درآمد اینترنتی:

اگه شما به هر دلیلی فایل قابل فروش نداشته باشن می تونید از امکاناتی که سایت فایل آماده به شکل سیستم همکاری در فروش جنسا دانلودی ایجاد نمودهه بهره مند شید. فایل آماده یکی از بهترین و اصولی ترین سایت های همکاری در فروشه که شما از راه اون می تونید اقدام به ثبت نام و کسب درآمد کنین.

در صورتی که شما هیچ فایلی واسه فروش ندارین پیشنهاد می شه در سامانه فروش جنسا دانلودی فایل آماده ثبت نام و نسبت به ایجاد یه مغازه رایگان اقدام کنین تا بتونین با استفاده از سیستم همکاری در فروش، از راه فروش فایلای دیگه مغازه ها و بقیه جنسا دانلودی موجود در سایت، کسب درآمد کنین. ضمنا در صورتی که دارای وبلاگ یا وبسایتی هستین می تونید از راه قرار دادن کدهای بازاریابی در وبلاگ یا سایت خود، بی هیچگونه سرمایه گذاری، به درآمد بالایی برسید.

مطلب دیگر :  ثبت نام بی کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مغازه ساز رایگان و ایجاد مغازه رایگان فایل

در صورتی که شما فایلی رو جهت فروش داشته باشن، با استفاده از این روش می تونید پس از ثبت نام، نسبت به گذاشتن فایل در سایت فایل آماده اقدام کنین. فایل شما اول به وسیله تیم فنی و همکاران ما در سایت فایل آماده  بررسی شده و در صورت تأیید، در سایت قرار خواهد گرفت و شما به عنوان مالک، در ازای هر فروش از فایل نامبرده که به وسیله بازاریابان انجام گیرد صاحب سهم فروش می شید.

روش کسب درآمد از فروش فایل

هر شخص، دانشجو یا متخصصی درزمان زمان تحصیل و کار، حجم زیادی فایل آماده در اختیار داره که در بیشتر مواقع این فایلا پس طی دوره ی نامبرده، بلا استفاده خواهند بود درحالی که مورد نیاز بقیه هستن؛ اینا می میتونه شامل پایان نامه ، گزارش کارآموزی ، تحقیق ، جزوات ، نمونه های اجرایی و ده ها نوع فایل قابل دانلود دیگه باشه، واگذاری و فروش این فایل ها به بقیه یه منبع درآمد اینترنتی پایدار و سالمه.

امکاناتی که سایت فایل آماده تحت اختیار فروشندگان قرار میده

۱. ارائه مغازه رایگان فروش فایل

۲. امکان اتصال به دامنه یا ساب دامنه شخصی

۳. پرداخت کارمزد فقط به ازای فروش

۴. سیستم بازاریابی و جذب همکار فروش

۵. امکان تخصیص کد تخفیف و مالیات

۶. کسب درآمد حتی بی داشتن فایل

۷. رمزنگاری همه فایلای آپلود شده

۸. تخصیص درگاه پرداخت اینترنتی

۹. رابطه مستقیم با همه مشتریان

۱۰. مجهز به سیستم آگاهی رسانی پیامکی

۱۱. طراحی واکنش گرا و Mobile Friendly

Recommended Articles