عمومی

۵ محصول جدید “سایپا” در سال جاری

saipaگروه خودروسازی سایپا در سال جاری ۵ محصول جدید به بازار ارائه میده.

بر این پایه؛ خودروهای تیبا هاچ بک، وانت سایپا ۱۵۱، خودرو B90، وانت دوکابینه ریچ و اجناس ایکس ۱۰۰ AMT در سال جاری به تولید انبوه می رسن.

براساس این گزارش؛ گروه خودروسازی سایپا هم جهت با اهداف مقام معظم رهبری و با راه و روش خلق حماسه اقتصادی در بخش صنعت مخصوصا در صنعت خودروسازی، تولید انبوه خودرو تیبا ۲ رو در سالن تازه تاسیس اون با امکانات و تکنولوژیای فوق پیشرفته شروع کرد.

این پروژه باهمت کارشناسان، مدیران و صنعتگران گروه خودروسازی سایپا به مرحله تولید آزمایشی رسیده و طبق برنامه ریزیای انجام شده، خودرو تیبا ۲ (تیبا هاچ بک) تا تیرماه سال جاری به تولید انبوه می رسه.

در این مورد ناصر آقامحمدی قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیشرفت محصول گفت: سال ۹۲ سالی پرمحصول با برنامه ریزی و سرمایه گذاری روی تحقیق و پیشرفت در سایپاه به گونه ای که با انجام تحقیقات گسترده می خوایم سرمایه گذاری های جدیدی رو در بخش نوآوری انجام داده و سبد اجناس خود رو تا آخر سال ارتقا بدیم.

ایشون با اشاره به سرمایه گذاری های انجام شده در مورد ظرفیت سازی و پیشرفت خطوط تولید در گروه خودروسازی سایپا گفت: عزم سایپا واسه انتقال سرمایه گذاری ها به بخش تحقیق و پیشرفت و نوآوری جدی بوده و تلاش می کنیم در فعالیت مجموعه های علم بنیان و مهندسی در سایپا رونق بسازیم.

مدیرعامل شرکت سایپا کاشان تلاش واسه تولید و عرضه محصول با به کار گیری نام و برند تجاری سایپا رو مهم دونست و تاکید کرد: تلاش می کنیم ضمن همکاری با شرکت های معتبر خارجی در مورد عرضه اجناس جدید، برابر با نیاز و ذائقه مشتریان و هم اینکه علم روز، سهم بازار داخلی و خارجی خود رو با تکیه بر برند و نشون تجاری سایپا افزایش بدیم.

ایشون سرمایه گذاری در مورد تحقیق و پیشرفت رو برنامه ای پایه ای واسه برتری گروه سایپا در آینده بیان کرد و گفت: پایه کار هر صنعتی تحقیق و توسعه س و وقتی که ما با این دیدگاه برنامه ریزی کنیم، آینده گروه خودروسازی سایپا بسیار روشن و امیدوارکننده هستش.

آقامحمدی از برنامه ریزی واسه ایجاد دو پلت فرم جدید در سایپا خبر داد و گفت: تحقیقات لازم واسه ایجاد دو پلت فرم جدید و تولید سه خودرو با نام و برند سایپا در دستور کار قرار گرفته و برابر برنامه های زمان بندی شده از اوایل سال ۹۴ این اجناس تولید و عرضه می شن.

ایشون هم اینکه ایجاد ظرفیت تولید اجناس جدید در شرکت های سایپا، پارس خودرو، زامیاد، سایپا کاشان و بن رو رو واسه تولید خودروهای جدید اعلام کرد و بیان کرد: از اوایل سال آینده تماشاگر تولید چندین خودرو جدید با همکاری طرف های خارجی در شرکت های یاد شده هستیم.