۷ روش برای اینکه بهترین رهبر باشید

بهترین رهبران نوع خاصی از جربزه رو به همراه دارن. اونا جربزه تحمل، پایداری، روبرو شدن با مشکلات و دودلیا و انتقاد رو دارن. کار و فعالیت شما همیشه در حال پیشرفته و شما همیشه رشد می کنین و شرایط خود رو بهبود می بخشین. شمام می تونین در شغل خود بهترین رهبر و مدیر باشین. با به کار گیری تمرینات ساده و همیشگی اینکار ممکن هستش.

۱.صبر و صبر در سختیا رو تمرین کنین:

صبر شجاعانه، تمایل و توانایی ایستادگی و روبرو شدن با نبود قطعیت ، شک و بیشتر انتقاد دیگرونه.

۲.در این دوره باقی بمونین:

این دوره یه زمان بحرانی بین شروع یه سرمایه گذاری جدید و یافته های حاصل از سرمایه گذاری قبلیه. در طول این معطلی بیشتر افراد صبرو حوصله خود رو از دست میدن. اونا نمی تونن این تعلیق رو قبول کنن و تحمل کنن. عصبانی می شن و خود رو درگیر جنگ با بقیه می کنن.

۳.مثل یه سرمشق رهبری کنین:

یه رهبر واقعی فردیه که محکم باشه و هیچ وقت شکست رو قبول نکنه. نقاط عطف خیلی از لحظات کلیدی در تاریخ بشر انقلاب بوده یا به خاطر نبود اعتماد به نفس به یه شکست تبدیل شده. صبر شجاعانه آزمون مهمی واسه یه رهبر موفقه. واسه تشویق بقیه، ایجاد اعتماد به نفس، کمک به انجام کارا، باید خودتون سرمشق خوبی باشین.

۴.اجازه اشتباهات رو راست رو به تیم بدین:

شما می تونین با تشویق تیم خود واسه انجام خطر حساب شده و اشتباهات رو راست ، ترس اونا از شکست و نا امیدی رو کم کنین.

۵.تیم خود رو تشویق کنین:

تیم خود رو با تشویق همیشگی پر کنین. به تلاشای خوب هم مثل موفقیتای بزرگ اهمیت بدین. یه فضای صمیمی و دوستانه بسازین که در اون افراد احساس کنن از سرزنش، انتقاد یا هر نوع تنشی در امان هستن.

۶.بدون معطلی به کار خود ادامه بدین:

جربزه رو باید در همه روزای کاری خود داشته باشین. اهداف پیشرفت شخصی باید تمرین رفتارهایی باشه که به شما کمک می کنه فردی بدون ترس باشین. بدون معطلی کار خود رو ادامه بدین و از هیچ چیزی نترسین.

۷.خود رو واسه سختیا آماده کنین:

خود رو واسه موارد ناچارا و سختیا آماده کنین.اگه آماده باشین ، در برابر اتفاق افتادن اون حیرت زده و متعجب نیستین.