۷ شغل مناسب برای کار در منزل

homejob

حتما پیش اومده که از کار کردن واسه بقیه خسته شده باشین،در واقع وقتی تو یه سازمان یا نهاد بزرگ کار می کنی بعضی وقتا دلت می خواد کاش کاری هرچند کوچیک واسه خودت داشته باشی.

به گزارش آلامتو به نقل از بانکی، کارای خونگی این روزا در سراسر جهان طرفداران خاص خودشون رو دارن از زنان خونه دار که دوست دارن اوقات بیشتری رو در کنار همسر و بچه هاشون بگذرونن تا آدمایی که دوست ندارن واسه بقیه کار کنن همه به دنبال کارای خونگی و پردرآمدند. در این گزارش واسه شما پیشنهاداتی داریم.

۱-آگهی نامه

به چه دلیل واسه خودتون یه نشریه کوچیک چند صفحه ای تبلیغاتی راه نمیندازین، با این کار می تونین صنایع و شغلای موجود در محل تون رو به بقیه معرفی کنین و پول خوبی هم در بیارین.

این کار یه معامله دو سر سوده. صاحبان مشاغل با هزینه ای کم خودشون رو معرفی می کنن،اهالی محل نیازای خود رو راحت تر پیدا می کنن و شمام کسب در اومد می کنین.

واسه موفقیت در این کار باید کمی از بازاریابی و مقداری هم از صنعت چاپ سر رشته داشته باشین.

۲- آشپزی

دست پخت خوبی دارین، به خوردن و غذا علاقمندید خوب دست به کار شید خیلی از ثروتمندان و افراد مشهور از راه طبخ دستور غذایی خاص خودشون مشهور و پولدار شدن.

بله حتما شمام داستان مرغ کنتاکی و نظامی بازنشسته ای که مبتکر اون بود رو شنیدین. اون بارها تلاش کرد تا بعد از شکستای متوالی موفق شد و این روزا به معروفیت جهانی رسیده.

۳- پرورش گیاهان خونگی

زندگی شهری و دوری از طبیعت همه آدما رو دلتنگ سر سبزی کرده. اگه بتونین در محیط خونه گیاهان کوچیک تزئیینی و حتی دارویی پرورش بدین با به کار گیری کمترین فضا می تونین بهترین درآمد رو داشته باشین به شرطی که مطالعه و تحقیق کنین و بهترینایی که می تونین از عهده نگه داری اون بر بیایید رو انتخاب کنین.

۴- شغل مجازی

اینترنت این روزا منبع درآمد خیلی هاست در همین کشور خودمون با وجود همه مشکلات سرعت اینترنت و استفاده محدود خونواده های ایرونی خیلیا از راه کار اینترنتی پولدار شدن شمام اگه کمی ابتکار داشته باشین و خوره کامپیوتر باشین از پشت میز تحریر اتاقتون می تونین پول پارو کنین.

۵-صنایع دستی

هنر همیشه طرفداران خاص خودشو داره اگه بتونین اجناس خاص خودتون رو تولید کنین و بازار یابی خوبی داشته باشین از راه بافتنی، گلدوزی و حتی خیاطی هم میشه پولدار شد.

۶-فروش

همیشه نباید کالا یا خدمت خاصی تولید کرد، هنر فروش طرفداران زیادی داره خیلی از صاحبان صنایع و کار آفرینان حاضر ان حقوق و پورسانت خوبی به فروشنده های جداگونه بدن تا جنسای اونا رو به فروش برسانند.

اگه کمی بخونین و اصول بازاریابی رو بیاموزید و به رابطه با مردم هم علاقمند باشین حتما می تونین به سرعت پیشرفت کنین.

۷- نوشتن

درسته که در باورای عمومی مردم ما نویسندگی خیلی پردرآمد نیس اما خیلی از فیلمنامه نویسان،رمان نویسان و روزنامه نگارا جداگونه در منزل کار می کنن و درآمدشون هم کفاف زندگی شون رو میده.

به این پیشنهاد هم فکر کنین.

بانکی