۷ ماشین فوق‌العاده برای جوانان!+عکس

با ۷ خودروی بسیار جذاب رو واسه جوون ترها آشنا شید.

۱. فولکس واگن گلف ۲۰۱۵

  • قیمت پایه: ۱۸۸۱۵ دلار

2015-VOLKSWAGEN-GOLF-R1

فولکس واگن گلف ۲۰۱۵ یکی از بهترین مدل ها در بازار واسه جوانان حساب می شه. این مدل، یکی از بهترین ماشین های جمع و جور به شمار می رود و در دو مدل دو در و چهار در عرضه شده.

با این که ابعاد این گلف کوچیک به نظر می رسد، اما فضای بار بسیاری زیادی (در حدود ۴۶ فوت مکعب) داره و این، باعث می شه تا فولکس واگن گلف ۲۰۱۵ با طراحی خاص اش واسه استفاده در دانشگاه مناسب باشه.

هم اینجور، سرعت این مدل بسیار بالاست؛ پس، واسه عاشقان به سرعت، گزینه خوبی حساب می شه. موتور V-4 فولکس واگن گلف ۲۰۱۵، از نوع ۱.۸ لیتری بوده و قدرت اون ۱۷۰ اسب بخاره.

البته اگه به مدل TDI فولکس واگن گلف ۲۰۱۵ آپگرید کنین، مصرف سوخت بهینه تر هم می شه؛ موتور توربور دیزلی ۲ لیتری اون در این مدل، با سوخت ۴۵MPG می تونید در بزرگراه رانندگی کنین. بیشترین حد سرعت فولکس واگن گلف ۲۰۱۵ به ۱۲۳ مایل بر ساعت می رسد.

۲. شورولت Sonic 2016

  • قیمت پایه: ۱۵۵۷۰ دلار

2016-Chevy-Sonic-Review-and-Redesign

نسخه ۲۰۱۵ شورلت Sonic یکی از محبوب ترین مدل ها بین جوانان لقب گرفت. قیمت مناسب و طراحی جذاب این مدل رو به یه ماشین بسیار جذاب در بازار خودروهای «SUV کامپکت» تبدیل کرد. توانایی هایی رو که شورلت در این مدل گنجانده س، باعث تفاوت این مدل نسبت به دیگر خودروها در این کلاس می شه؛ از جمله اون ها می توان به بلوتوث، به کار گیری چرم مصنوعی در داخل اون، OnStar و ۱۰ کیسه هوا استاندارد اشاره کرد. این ها باعث شده تا شورولت Sonic 2016، یه مدل بسیار مناسب از نظر ایمنی به شمار بره.

شورولت Sonic 2016 بوسیله یه موتور ۴ سیلندر ۱.۸ لیتری قدرت می گیرد. قدرت موتور اون، ۱۳۸ اسب بخار بوده و مشتریان می تونن موتور ایشون-۴ ۱.۴ لیتری اون رو واسه بهینه تر کردن مصرف سوخت انتخاب کنن.

۳. هوندا FIT 2015

  • قیمت پایه: ۱۶۶۱۰ دلار

2015-Honda-Fit-Hybrid-Japanese-Model-3-SMADEMEDIA-COM-MediaGalleria

هوندا فیت، یه مدل بسیار مناسب واسه دانشجویان حساب می شه؛ طراحی این مدل به گونه ایه که دانشجویان، می تونن تموم چیزایی رو که بدون واسه دانشگاه نیاز دارن، در این مدل جای بدن.

هوندا فیت ۲۰۱۵ یه ویژگی بسیار باحال داره؛ صندلی جادویی! می تونید این صندلی رو به طور کامل تخت کنین تا فضای بیشتری رو واسه جای دادن بار و وسایل خود در اختیار داشته باشین. قدرت این ماشین بوسیله یه موتور ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری تامین می شه و این موتور، ۱۳۰ اسب بخار واسه این ماشین قدرت تولید می کنه.

۴. سوبارو IMPREZA 2015

  • قیمت پایه: ۱۸۹۹۰ دلار2015-subaru-impreza

سوبارو IMPREZA بوسیله سازنده خود واسه سال ۲۰۱۵ میلادی، دوباره بازسازی شد. با این تغییر، سوبارو IMPREZA 2015 بازم یه مدل بسیار مناسب واسه دانشجویان و جوانان واسه رانندگی در جاده ها حساب می شه.

این مدل واسه آدمایی بسیار مناسبه که در شرایط آب و هوایی سرد زندگی می کنن؛ سوبارو IMPREZA در دو مدل خودکار و استاندارد ارائه شده و دیفرانسیل این خودرو، از نوع چهارچرخه.

نیاز به ذکره که این مدل، در دو طراحی بدنه جور واجور واگن و سدان در دسترس قرار داره. پیشرانه سوبارو IMPREZA 2015، یه موتور ۴ سیلندر با حجم ۲ لیتری و قدرت ۱۴۸ اسب بخاره و بیشترین حد سرعت اون به ۱۲۲ مایل بر ساعت می رسد.

سوبارو IMPREZA دارای جعبه دنده ۵ سرعته دستی یا گیربکس CVTه؛ می تونید مدل اون رو موقع خرید بسته به سلیقه تون، انتخاب کنین.

۵.مزدا MX-5 Miata مدل ۲۰۱۵

  • قیمت پایه: ۲۴۷۹۰ دلار

Mazda-MX-5-Madrid-skyline

مزدا MX-5 Miata مدل ۲۰۱۵ یه مدل بسیار عالی واسه عاشقان سینه‎ چاک رانندگی حساب می شه. یکی از مزیت ها ( شاید مشکلات!) این مدل، اون هستش که فقط دو صندلی داره و این مورد، مسافرت با مزدا MX-5 Miata رو سخت می کنه.

این مدل، بوسیله یه موتور V-4 با حجم ۲ لیتر نیرو می گیرد و قدرت موتور مزدا MX-5 میاتا، ۱۶۵ اسب بخاره. گشتاور این خودروی جذاب هم، به ۱۴۸lb-ft می رسد. مزدا در ساخت مزدا MX-5 میاتا، از مقدار تقریبا مناسبی آلومینیوم استفاده کرده که کمک می کنه تا وزن اون به ۲۳۲۵ پوند کم بشه.

۶. هوندا CIVIC 2015

  • قیمت پایه: ۱۹۱۱۰ دلار

New-2015-Honda-Civic-Type-R-Bedford-Autodrome-with-Opentrack-Track-Days

هوندا CIVIC 2015، یکی از بهترین خودروهاییه که می تونید در جاده ها پیدا کنین. هم اینکه به عنوان اولین خودرو واسه یادگرفتن رانندگی و تجربه سرعت در جاده ‎ها، انتخاب بسیار مناسبی حساب می شه.

قیمت زیر ۲۰ هزار دلاری این مدل، Civic رو به یه انتخاب بسیار مناسب و قابل اعتماد در بین سدان ها تبدیل کرده. یه موتور ۴ سیلندری با حجم ۱.۸ لیتر، گشتاور ۱۲۹lb-ft و قدرت ۱۴۳ اسب بخار، واسه اثبات قدرت این ماشین کافی به مظر می رسد!

هوندا CIVIC 2015 مثل بقیه CIVIC2ها، یه جعبه دنده انتقال قدرت پیوسته داره و این در حالیه که در بعضی مدل های اون، از یه جعبه دنده ۵ سرعته دستی استفاده می شه. هم اینکه یه نسخه هیبریدی از این مدل هست که از ترکیب یه موتور برقی با یه موتور ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری به وجود آمده.

۷. مزدا MAZDA2 مدل ۲۰۱۴

  • قیمت پایه: ۱۵۵۱۵ دلار

mazda-mazda2-5

با اینکه مزدا، مدل ۲۰۱۵ مزدا ۲ رو ارائه کرده اما این دلیل نمی شه که از ارزش خرید مزدا۲ مدل ۲۰۱۴ کم بشه. با این حال، مزدا ۲ مدل ۲۰۱۴ بازم یکی از بهترین خودروها واسه جوانان حساب می شه.

این مدل، بسیار کارآمده. قدرت اون، بوسیله یه موتور ۱.۵ لیتری V-4 با گشتاور ۹۸lb-ft و تولید ۱۰۰ اسب بخار تامین می شه. با این‎ حال، فورد فیستا ۲۰۱۴ یکی از جدی ترین رقبای مزدا MAZDA2 مدل ۲۰۱۴ به حساب میاد!

ایمن ترین خودروهای ارزون قیمت جهان

بهترین خودروهای سنتی تاریخ

عکس ماشین