۸ رفتاری که عشق واقعی مرد را نشان می دهد

عشق

به گزارش آلامتو به نقل از سایت powerofpositivity؛مردان و زنان عشق و محبت خود رو به روش های مختلفی نشون میدن. روش بیان عشق در مردان ممکنه کمی واسه زنان سردرگم کننده باشه. واقعیت اینه که مردان و زنان به روش متفاوتی فکر می کنن. عموما زنا حساسیت بیشتری دارن اما مردان تلاش می کنن عشق و محبت خود رو مخفی کنن. در این مقاله می خوایم رفتارهایی رو بگیم که نشون دهنده عشق واقعی مردونه.

خوب به حرف هاتون گوش میده:

معمولا خانوما شنوندهای خوبی نسبت به آقایون هستن. اگه بخوایم روراست باشیم باید بگیم که بعضی از مردان اصلا مهارتای شنیداری رو ندارن. مسئله مهم و جذاب اینه که مردان همیشه روی مواردی که براشون جذابه تمرکز می کنن. بخاطر این وقتی که یه مرد نه فقط به حرفاتون گوش میده بلکه به اون توجه داره و با هوشمندی به اون جواب میده می تونین مطمئن باشین که شما رو دوست داره.

از قربونی شدن ترس ای نداره:

فداکاریای شخصی وقتی که عاشق فردی هستین خیلی راحت اتفاق می افته. واقعا، مردانی که عاشق هستن از اینکه عشقشون ناراحت باشن ترس دارن. بخاطر این تلاش می کنن در اینجور شرایطی واسه خوشحالی طرف مقابل فداکاری کنن. در این شرایط تلاش می کنن برنامه های خود رو عوض کنن یا بر اساس گفته شما رفتار کنن.

اسیب پذیری رو از خود نشون میده:

مردان از بروز رفتارهایی که نشونه ضعفشون باشه ترس دارن. در رابطه عاشقانه، این رفتار آقایون تغییر می کنه.

در هر شرایطی ظاهر طرف مقابل رو دوست داره:

در روزای آغازی ازدواج همه افراد تلاش می کنن ظاهر خوبی داشته باشن. وقتی که رابطه به پیش میره و طولانی تر می شه احساس راحتی هم در میان دو فرد شکل میگیره. در این شرایط افراد دوست دارن راحت تر لباس بپوشن و زیاد اهمیتی به ظاهر خود نمی دن. یه مرد عاشق ، ظاهر طرف مقابل خود رو در هر شرایطی دوست داره.

از داشتن طرف مقابل به خود می بالد:

تو یه رابطه عاشقانه، مرد واقعی در مورد طرف مقابل به خود می بالد و از اینکه درباره اش صحبت کنه هیچ شرمی نداره. واقعا، هر کاری که شما انجام می دید باعث ایجاد غرور و خوشحالی در اون می شه.

واسه شما می جنگد:

اگه مردی احساس کنه که طرف مقابلش در خطره یا مشکلی داره براش می جنگد. اون حتی واسه به دست آوردن عشق خود هم مقابله می کنه.

با شما می جنگد:

ما در مورد مقابله هایی که باعث ناراحتی طرف مقابل می شه صحبت نمی کنیم. ما در مورد مقابله های فیزیکی و دعواهای شخصی صحبت نمی کنیم. اگه مردی عاشق طرف مقابل باشه و از دید احساسی روی اون سرمایه گذاری کرده باشه، در مقابل از دست دادن اون می جنگد حتی اگه این جنگیدن در مقابل خود فرد باشه. به چه دلیل؟ چون از دست دادن کسی که عاشقشه اون رو ناراحت می کنه.

با دوستان و اعضای خونواده تون با احترام رفتار می کنه:

اگه کسی شما رو دوست داشته باشه طبیعیه که واسه افراد مهم زندگیتون هم ارزش و احترام قائل شه. دلیل این بسیار ساده س!. اون دوست نداره شما رو ناراحت کنه و آسیبی به احساستون وارد کنه

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

اختصاصی خبرهای داغ روز عشق