وب سرویس هتل

وب سرویس هتل

با پیشرفت تکنولوژی و رشد روزافزون تراکنشای آنلاین ، مسافران ترجیح می دن به جای گذروندن فاصله و خرید حضوری ، به شکل آنلاین واسه خرید خدمات گردشگری مثل رزرو پرواز ، هتل ، تور و … اقدام نموده و از سایت آژانسای مسافرتی این این خدمات رو دریافت کنه.

پس با رشد وب سایتای رزرواسیون و تغییر رفتار مصرف کنندگان در صنعت گردشگری ایران نیاز به ابزارها و راه حل مناسب جهت فروش آنلاین خدمات اهمیت خیلی پیدا کرده.

سیتی نت توانایی ارائه خدمات به آژانسا و شرکتایی که مایل هستن خدمات فروش هتل ، بلیط هواپیما ، بیمه و غیره رو در سایت یا سیستم خودشون به شکل Online داشته باشن رو دارا ههمچنین وب سرویس قابل اجرا می میتونه به هر Provider دیگری وصل شه.

طراحی سامانه فروش بلیط هواپیما

میشه گفت وب سرویس یه بستر ارتباطیه که امکان اتصال و تبادل داده ها رو بین دو سیستم نرم افزاری یا سایت فراهم می کند و اینطوری فروش Online پرواز ، هتل و بقیه خدمات گردشگری رو ممکن می کنه.

سامانهای رزرواسیون اینترنتی هتلا

راه اندازی سامانه فروش بلیط هواپیما وظیفهٔ اتصال مسافران به هتلا رو جهت رزرو اقامت فراهم می بیارن. سامانهای رزرواسیون اینترنتی هتل در ایران در نیمهٔ دوم دهٔ ۸۰ شمسی راه اندازی شدن و تعداد اونا هم از انگشتان دست بالاتر نمی رفت. کم کم و با ارائه تخفیفای مناسب و دسترسی مسافران به این درگاهای اینترنتی استقبال دفاتر مسافرتی و شرکت ها از این سامانها افزایش پیدا کرد بطوری که تقریباً به ازای هر ۱۰۰ آژانس مسافرتی در ایران تقریباً یه سامانه موجود هست. البته فقط چند سامانه جامعیت کامل دارن و میشه از اونا بعنوان سامانهای کامل رزرو هتل داخلی نام برد.

وب سرویس هتل

وب سرویس هتل واسه هتلای ایران و بقیه کشورها قابل اجرا هستش.

وب سرویس هتلا با دسترسی به بانک اطلاعاتی کامل و کامل این امکان رو به شما میده تا همه هتلای ایران و دنیا موجود در بانک اطلاعات رو رو در سایت به شکل به روز داشته باشن و با توجه به موجودی اتاق هتلا به مسافرین نتایج جستجو رو نمایش بدین. امکان رزرو آنلاین به وسیله مسافر هست

بررسی و بررسی وایت لیبل و وب سرویس در آژانسای مسافرتی

با پیشرفت نرم افزارهای مختلف و جریانات صنفی در خرید بلیط هواپیما و خدمات گردشگری، بازار ایران خیلی داغ شده و فعالین اون در حال تلاش و جلو بردن برنامه های خود هستن. با توجه به این شرایط تامین کنندگان و پیشرفت دهندگان نرم افزارها هم نقش خودشو به درستی اجرا نموده ان طوری که با ایجاد بستر مناسب نرم افزاری امکان فروش آنلاین رو واسه آژانسای مسافرتی فراهم نموده ان.

وایت لیبل white label

وایت لیبل یه قالب آماده و آسون ای از یه سایت جستجوگر و رزرواسیون خدمات گردشگری هکه امکان فروش اینترنتی رو به آژانس مسافرتی میده. این سرویس نرمی و قابلیتای زیادی نداشته و تنها امکان فروش آنلاین رو فراهم می کنه، در اصل وایت لیبل یه جور نمایندگی فروش یه تامین کننده بزرگ حساب می شه که کاربر (مسافر) در سایتی با آدرس، نام و نشون خود آژانس، خرید رو انجام میده و منافع فروش خدمات موجود دروایت لیبل بین دو شرکت تقسیم می شه.

اجرا وایت لیبل هتل نیاز به علم فنی نداشته و خیلی آسون و سریع اجرا می شه طوری که آژانسا بی نیاز به انرژی و اختصاص نیروی انسانی حتی خارج از ساعات اداری می تونن امکان فروش داشته باشن. معمولا سرویس وایت لیبل هزینه لایسنس (License) کمتری نسبت به وب سرویس داشته و با توجه به امتیازات اشاره شده گزینه مناسبی واسه آژانسای مسافرتی هچرا که با کمترین هزینه مادی، وقتی و انرژی تبدیل به یه آژانس مسافرتی آنلاین یا OTA (Online Travel Agency ) شن.

وایت لیبل هتل

وب سرویس XML Web services

وب سرویس ایکس ام ال یا ای پی آی ایکس ام ال XML API یه جور رابطه در بستر اینترنت هکه امکان اتصال هماهنگ و تاثیرگذار رو بین دو سیستم متفاوت ( از دید ساختاری و برنامه نویسی) فراهم می کنه. وب سرویس در گردشگری کاربردهای خیلی داره مثل ایجاد رابطه بین سیستم رزرواسیون ایرلاینا، هتلا، موتورهای جستجو و جی دی اسا GDS که هر یه ساختار و طراحی متفاوتی رو دارن ولی به کمک وب سرویس رابطه اطلاعاتی هماهنگی در مورد ظرفیت، نوع، قیمت، زمان و .. برقرار می شه.

وب سرویس بر خلاف وایت لیبل هزینه لایسنس و قابلیتا و نرمی بیشتری داره چراکه تنها امکان فروش خدمات گردشگری یه یا چند تامین کننده رو از راه رابطه اینترنتی فراهم می کنه و دریافت کننده وب سرویس می میتونه با توجه به نیاز و اهدافش سایت و سیستم رزرواسیون خودشو با امکانات گسترده ای طراحی و یا تهیه کنه که معمولا واسه پروژه های تخصصی و بزرگ استفاده می شه.

وب سرویس

الان با رشد وب سایتای رزرواسیون و تغییر رفتار مصرف کنندگان در صنعت گردشگری ایران نیاز به ابزارها و راه حل مناسب جهت فروش آنلاین خدمات گردشگری و ایجاد یه آژانس مسافرتی آنلاین (online travel agency ) اهمیت خیلی پیدا کرده که تیم فنی سفرمی خوب این نیاز رو درک کرده و به دو روش امکان فروش آنلاین رو واسه فعالین گردشگری فراهم نموده :

وب سرویس ( XML API ) : به طور خلاصه وب سرویس یه بستر ارتباطیست که امکان اتصال و تبادل داده ها (واسه مثال در پرواز ظرفیت، تاریخ، میزان، کلاس و ..) رو بین دو سیستم نرم افزاری یا سایت فراهم می کند و اینطوری فروش آنلاین پرواز،هتل و بقیه خدمات گردشگری رو ممکن می کنه. وب سرویس معمولا به خاطر اجرای پروژه های بزرگ با سرمایه گذاری کافی و البته علم فنی در اجرا که از خارج و یا داخل مجموعه قابل تامینه استفاده می شه.
وایت لیبل : وایت لیبل یه قالب آماده و آسون از یه سایت جستجوگر و رزرواسیون خدمات گردشگری هکه امکان فروش اینترنتی رو به آژانس مسافرتی میده. این سرویس نرمی و قابلیتای زیادی نداشته و تنها امکان فروش آنلاین رو فراهم می کنه، در اصل وایت لیبل یه جور نمایندگی فروش یه تامین کننده بزرگ حساب می شه که کاربر (مسافر) در سایتی با آدرس، نام و نشون خود آژانس، خرید رو انجام میده و منافع فروش خدمات موجود دروایت لیبل بین دو شرکت تقسیم می شه.

وب سرویس پرواز و یا وب سرویس هتل

شما می تونید از راه وب سرویس پرواز و یا وب سرویس هتل این مجموعه بی محدود کردن در زبون برنامه نویسی دسترسی کاملی به بانک اطلاعات داشته باشن.

 • وب سرویس پروازهای چارتر این امکان رو به شما میده تا همه پروازهای چارتر رو در سایت و یا برنامه خود به شکل بروز داشته باشن.
 • وب سرویس پرواز علاوه بر پرواز چارتر پروازای سیستمی رو هم ارائه می ده که شامل وب سرویس همه ایرلاینای داخلی با امکارن رزرو آنلاین هستش.
 • وب سرویس پرواز و هتل واسه برنامه نویسان و پیشرفت دهندگان تهیه شده تا به بانک کامل بلیطای چارتر ارائه شده به وسیله آژانسای هواپیمایی و هتلای ایران دسترسی داشته باشن.
 • وب سرویس پرواز و وب سرویس هتل روی Http تهیه شده و هیچ گونه محدودیتی در زبانی که شما در برنامه استفاده می کنین نداره.
 • امکان لینک سازی وب سرویس با همه نرم افزارا هست.
 • مناسب واسه ساخت هر نوع برنامه موبایل و سایت.

با گسترش اینترنت و منابع قابل دسترس اطلاعات در مورد سفر و معرفی اماکن مذهبی, تاریخی, گردشگری, سیاحتی و …., خیلی از آدما قبل از شروع سفرشان حتما از راه سایت و از روی نقشه محل مورد نظر رو خوب بررسی مینمایند. چون که قبل از شروع سفرشان بتونن یه برنامه ریزی دقیق و منظم واسه هر چه بهتر برگزار شدن سفرشان داشته باشن.
از اینرونمونه وب سایتای گردشگری و معرفی اینجور اماکنی همیشه روبروی دید کاربران آنلاین در هر کشوری بوده. دادن اطلاعاتی مثل هتلا و قیمت تورها و اماکن دیدنی و … میتواند واسه هر کاربری جذاب باشه.
بخاطر این شرکت سیتی نت دارای چندین سال سابقه نورانی در مورد طراحی وب سایتهای آژانسای مسافرتی و … است, میتواند بهترین مشاوره رو در مورد طراحی و اجرا و نگهداری و موفق نمودن وب سایتای گردشگری به شما ارائه کنه.

طبیعتا این دسته از سایت حتی اگه خودتون هم نخواهید بازدید کنندگان زیادی پیدا می کنن و طبیعتا وب سایتی اگه به این شرایط بازدید کننده برسد هر کاری میتواند در داخل سایت خودش بکنه حتی فروش و عرضه جنس به شکل آنلاین. هم حالا خیلی از اینجور وب سایتهای گردشگری و مسافرتی در ایران فعال هستن که در داخلشان می تونید تبلیغات خرید چمدان مسافرتی یا هر مایحتاجی که افراد واسه سفرشان نیاز داشته باشن رویت میشه. بنابراین از هر زمینه ای که فکرش رو بکنین می تونید از اینجور وب سایتایی استفاده پولی داشته باشن.

ایده جالبی که پس میتوانیم واسه شما بگیم اینه که می تونید وب سایتی داشته باشن که در اون همه اطلاعات تفریحی و گردشگری شهرهای ایران در اون جمع بیاری و دسته بندی شده. بعد کاربران با جستجویی که در اینترنت و به ویژه سایت شما انجام میدهند به صفحه اصلی سایت و یا یکی از صفجات داخلی سایت شما میرسند و بعد با سایت خوب شما آشنا میشوند. در این سایت در اول باید اطلاعات رو به شکل خوب و استاندارد دسته بندی کرد تا کاربران سایت در مدت زمان کمتری بتونن به اون چیزی که به دنبالش هستن دسترسی داشته باشن. بعد با ساختار جستجوی خوبی که در سایت طراحی و اجرا می کنیم, کاربران هر وقتی که بخون به اطلاعات در مورد سفر خود به هر یه از شهرهای ایران دسترسی پیدا کنه از سایت شما و جستجوی اون میتوانند اقدام به این کار کنه.

نمایش دادن این اطلاعات روی نقشه ایران میتواند استفاده از سایت شما رو واسه مخاطبان هیجان انگیزتر کنه. اطلاعاتی مثل راه حرکتی و نزدیکترین رستورانا و بهترینا و اطلاعات خیلی زیاد دیگری که مسافران عموما به دنبال اونا هستن. حتما در سایت خود اظهر نظر مسافران و اونا که قبلا از سایت شما استفاده نموده ان و یا اونایی که در دیدار اول سایت شما دوست دارن تا در سایت گردشگری شما مطلبی رو بنویسند, امکاناتی و قابلیتایی رو هم قرار بدین تا کاربران بتونن با سایت شاما احساس نزدیکی بیشتری رو داشته باشن.

وب سرویس آمادئوس

معمولا در اینجور وب سایتایی میشه اطلاعاتی به توضیح زیر رو به مخاطبان آنلاین خود نشون داد :

 • طراحی صفحه وب درباره ایران و استانای مربوطه
 • طراحی صفحه وب فرهنگ و هنر
 • طراحی صفحه وب صنایع دستی و گردشگری
 • طراحی صفحه وب اطلاعات گردشگری
 • طراحی صفحه وب گزارش تصویری
 • طراحی صفحه وب موسیقی محلی مربوط به استان مورد نظر
 • طراحی صفحه وب اخلاق گردشگری
 • طراحی صفحه وب گردشگری مجازی
 • طراحی صفحه وب زیباییای استان
 • طراحی صفحه وب برنامه ریزی سفر
 • طراحی صفحه وب اخبار آب و هوا
 • طراحی صفحه وب نقشه کامل استان محل گردشگری

و صدها مورد دیگه که مطمئنا باعث جذب بیشتر و بهتر افراد به سایتتان میشه.
حتی می تونید در وب سایتای گردشگری اطلاعاتی که میدهید اطلاعات تورها و اصطلاحا پکیج رو در اختیار مشتریانتان قرار بدین. لازم نیس حتما خودتون یه آژانس مسافرتی داشته باشن بلکه با قرارداد بستن با یه یا چند آژانس مسافرتی و فروش پکیجای اونا کار خودشو در این مورد شروع کنین. البته به خاطر داشتن تجربیات زیاد شرکت سیتی نت در این مورد میتوانیم مشاوره و کمک شایانی رو به شما مشتری گرامی بدیم.

معمولا در اینجور وب سایتایی میتوانیم سرویسای زیر رو به مخاطبان آنلاین خود ارائه دهیم :

 • طراحی صفحه وب معرفی تورهای داخلی
 • طراحی صفحه وب معرفی تورهای خارجی
 • طراحی صفحه وب اخبار مربوط به مسائل گردشگری, آژانسای مسافرتی, هتلا, ارز و …
 • طراحی صفحه وب ارائه خبرنامه هم به شکل ایمیل و هم به شکل اس ام اس رایگان
 • طراحی صفحه وب پیش فروشا
 • طراحی صفحه وب تورهای لحظه آخری و ارزون
 • طراحی صفحه وب گرفتن تبلیغات از شرکتای مختلف به خاطر داشتن آمار بالای بازدید کنندگان سایت
 • طراحی صفحه وب دادن اطلاعات کامل مربوط به هتلا

از این لینک می تونید به همه آیتمای تخصصی طراحی سایت گردشگری دسترسی داشته باشن
یکی از بزرگترین وب سایتایی که هم حالا فعالیتای خیلی گسترده ای رو در ایران در مورد گردشگری و دادن اطلاعات به مسافران انجام می ده, سایت اقامتی و گردشگری اسکان سفره. در این سایت دارندگان منازل مسکونی که دوست دارن منزل خودشو به مسافران کرایه و اجااره دهند در این سایت ثبت نام نموده و اطلاعات اقامتگاه مورد نظر خودشو در سایت ثبت کنه. بعد خواسته کننده مورد نظر بتونه از راه همین سایت وجه کرایه رو واریز نموده و بعد در زمان مورد توافق در محل اقامتگاه حضور داشته باشن.

یکی از بزرگترین وب سایتایی که هم حالا فعالیتای خیلی گسترده ای رو در ایران در مورد گردشگری و دادن اطلاعات به مسافران انجام می ده, سایت اقامتی و گردشگری اسکان سفره. در این سایت دارندگان منازل مسکونی که دوست دارن منزل خودشو به مسافران کرایه و اجااره دهند در این سایت ثبت نام نموده و اطلاعات اقامتگاه مورد نظر خودشو در سایت ثبت کنه. بعد خواسته کننده مورد نظر بتونه از راه همین سایت وجه کرایه رو واریز نموده و بعد در زمان مورد توافق در محل اقامتگاه حضور داشته باشن.

بنابراین اگه از علاقه مندان در مورد سفر و گردشگری هستین و دوست دارین اینجور وب سایتی رو به عنوان منبع اصلی درآمدی خود داشته باشن می تونید واسه باخبر شدن از قیمت طراحی سایت گردشگری هم حالا با ما تماس بگیرین.